999 rezultate për

stjuardesĂ

"Të çmendura dhe joshëse", si i hutojnë stjuardesat pilotët e avionëve (FOTO LAJM) Muajt e fundit, fluturimet janë pezulluar si pasojë e koronavirusit. Shumë prej të apasionuarve pas udhëtimeve u mungojn
Stjuardesa dhuron "spektakël", mbyll dollapët e aeroplanit me këmbë (FOTO) Një stjuardese në SHBA, ka shpalosur të gjithë aftësitë e saj të jashtëzakonshme akrobatike, teksa ka mbyllur dollapët e
"Të çmendura dhe s*ksi", si i hutojnë stjuardesat pilotët e avionëve (FOTO LAJM) Muajt e fundit, fluturimet janë pezulluar si pasojë e koronavirusit. Shumë prej të apasionuarve pas udhëtimeve u mungojn
Stjuardesa më e bukur e Emirates mbush plot Instagramin (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
Në të gjitha vendet ekzotike, stjuardesa më e bukur e Emirates mbush plot Instagramin (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
Stjuardesa lëndon këmbën gjatë turbulencës, kompania ajërore nuk i kushton rëndësi (FOTO LAJM) Një stjuardesë 27-vjeçare, gjatë një turbulence të fortë në avion, pësoi plotë shtatë fraktura në të dyja këmbët. Një in
SĂ«muret stjuardesa, 40 pasagjerĂ« nuk udhĂ«tojnĂ« nga Prishtina drejt Kolnit Mbi 40 udhĂ«tarĂ« tĂ« linjĂ«s PrishtinĂ« – KĂ«ln mbetĂ«n pa udhĂ«tuar nga Aeroporti NdĂ«rkombĂ«tar i PrishtinĂ«s. NjĂ« gjĂ« e till
Përse shërben ky trekendësh i zi në kabinën e avionit Kur hipim në avion, ka disa detaje të cilat ne nuk i vemë re apo nuk na bëjnë përshtypje, por që kanë shumë rendësi për
Dashurohet me stjuardesĂ«n, lajmĂ«ron pĂ«r bombĂ« nĂ« avion I kishte ‘rĂ«nĂ« nĂ« kokë’ pĂ«r njĂ« stjuardesĂ« tĂ« njĂ« fluturimi tĂ« kompanisĂ« ‘Lufthansa’, qĂ« nisej nga aeroporti i Beogradit
Hyri me gjoksin jashtë, nëna e dy fëmijëve turpërohet keq nga stjuardesa Një 31-vjeçare, nënë e dy fëmijëve, është detyruar të zbresë nga avioni me të cilin do të udhëtonte për shkak të veshjes
Njihuni me anën tjetër të stjuardesave, vajza të bukura dhe të këndshme (FOTO LAJM) Njihen si vajza serioze të bukura dhe me një veshje provokuese. Por edhe stjuardesat janë vajza të këndshme dhe komike.
Stjuardesa më e bukur e Emirates bën namin në Instagram (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
Nga derrat, tek gjelat dhe mbathjet: Gjërat më të çuditshme që mund të shihni në avion (FOTO LAJM) Trafiku ajror është rritur ndjeshëm vitet e fundit në nivel global, gjë e cila ka sjellë edhe rritjen e konkurrencës në
A e dini pse stjuardesat i mbajnë duart pas kurrizit kur ju futeni në avion? Të gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mb
Mund ta keni vënë re, pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa kurrizit Të gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mb
Njihuni me anën tjetër të stjuardesave, vajza të bukura dhe të këndshme (FOTO LAJM) Njihen si vajza serioze të bukura dhe me një veshje provokuese. Por edhe stjuardesat janë vajza të këndshme dhe komike.
Mësoni arsyen pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa të lidhura ë gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mba
A e dini përse stjuardesat i mbajnë duart pas shpine? A e keni vënë re ndonjëherë, se si para fluturimit, njëra ndër stjuardesat e cila pret udhëtarët gjithmonë i mban duart
Njihuni me stjuardesën më të bukur të "Emirates" (FOTO LAJM) Brigita Jagelaviciute është stjuardesa e Emirateve të Bashkuara. Falë punës së saj Brigita viziton shumë vende ekzot
Këto janë stjuardesat më joshëse në botë (FOTO LAJM) Profesioni i stjuardesës është me të vërtetë një profesion i veçantë dhe atraktiv. Me të dëgjuar ky emër, të gjithëve