999 rezultate për

stinorit

De Rossi pranë firmës me klubin legjendar Mesfushori italian është larguar nga Roma në përfundim të stinorit. Daniele De Rossi nuk vazhdoi kontratën me Romën d
Spalleti kërkoi një tjetër mesfushor pas Rafinhas, drejtuesit ia bëjnë gati Pasi morën brazilianin Rafinha nga Barcelona, Luciano Spalletti ka deklaruar se dëshiron edhe një mesfushor qendror.Së f
Guardiola dëshiron të flasë për kontratë të re Trajneri i Bayern Munchenit, Pep Guardiola, ka thënë se dëshiron që bisedimet për një vazhdim të kontratës t'i lërë pas
Dallku e nis me barazim te Vorskla Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Armend Dallku ishte titullar dhe luajti gjatë tërë ndeshjes te Vorskla Poltava, që
Ferrari merr masa të mos i përsëritet dymijedhjeta Fokusi kryesor i Ferrarit për stinorin e ri në Formula 1, është që të startojë furishëm dhe të evitojë mundësinë e një p
Mourinho nuk llogarit në Higuainin këtë stinor Trajneri portugez i Real Madridit, Jose Mourinho, ka thënë se nuk do të llogarisë në sulmuesin argjentinas Gonzalo Higua