999 rezultate për

stilit

Marina shtatzënë? Plasin urimet në rrjet pas fotos dyshuese (FOTO LAJM) Marina dhe Getoari kanë zgjedhur ta nisin verën me disa ditë pushimi në qytetin- simbol të motit të vranët: Londra. Ç
Plas skandali/ Zyrtarët e VV-së afera të stilit "Pronto" Nexhat Kryeziu dhe Liridon Latifi, kanë planifikuar dhe zbatuar një skemë të prishjes së një konkursi për dhënien me qir
Çiljeta vendos t'i rikthehet stilit të vjetër (FOTO LAJM) Këngëtarja Çiljeta ka ndërruar komplet stilin e saj. Ajo kësaj radhe është shfaqur shumë më ndryshe nga jemi mësuar
Kimmich: Messi lojtari më i mirë në botë, për shkak të stilit të lojës Mbrojtësi i Bayern Munich dhe i Kombëtares Gjermane, Joshua Kimmich ka thënë se Messi është lojtari më i mirë në botë, p
Syzet e diellit. Modelet e pranverës dhe verës Mes aksesorëve të modës që dëshirojmë më shumë për stinën që po afron janë edhe ato: syzet e diellit. Një aleat i çmu
Neymar kujton fëmijërinë: Dhe unë rash pre e stilit të flokëve të Fenomenit Legjenda braziliane, Ronaldo, i ka frymëzuar gjenerata të tëra të futbollistëve, ndërsa Neymar është njëri prej tyre.
Dosja e stilit të Ivanka Trumpit (FOTO LAJM) Të qenit Vajza e Parë mund të kërkojë po aq përkushtim sa të jesh Zonja e Parë. E kjo vlen veçanërisht nëse i merr pë
Rama-Besit kur e ftoi për në dasmë: Jam në timon Besi i ftuar te Ermal Mamaqi sot ka zbuluar edhe disa nga mesazhet që i kanë kthyer politikanët për ftesat e dasmës.
E gjithë magjia e Iscos brëmjen e djeshme kundër Italisë, shijojeni (VIDEO) Spanja fiton me rezultatin bindës 3-0 ndaj Italisë me një Isco në super formë që pa asnjë pikë dyshimi ishte më i miri i
Ja si tallet artisti me VIP-at (FOTO LAJM) Një 21 vjeçar ka vendosur që të tallet me shumicën e artistëve, kjo nëpërmjet artit të tij. Mjafton me disa veshje të sa
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Lionel Messi mbrëmë ka shënuar një nga golat më të bukur në karrierën e tij si futbollist profesionist. “Pleshti” arr
Kombinimi perfekt i veshjes së stilit Tartan (FOTO LAJM) Stili i veshjes me vija duket se shtë një mënyrë që kohët e fundit ka filluar të jetë shumë i përdorur. Ky është një llo
Xhinset trend për 2015-ën (FOTO LAJM) Xhinset janë veshjet që shoqërojnë gardërobën tuaj nga dimri në verë dhe për këtë arsye i kushtojmë shumë vëmendje stili
Veshja që ju duhet në fundjavë (FOTO LAJM) Fundjava është pjesa që të gjithë presim me padurim, pas ditëve të lodhshme të punës kjo është mundësia më e mirë për tu
Rrikthehen çorapet në modë, kombinimi sipas dëshirës (FOTO LAJM) Nëse kërkoni që të ndiqni modën, në këtë sezon këshillohet të vishni sandalet me çorape. Ju nuk duhet të keni frikë aspa
Rita Ora cilësohet si "ikona e stilit" (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë, emri i Rita Orës nuk po përmendet me për ndarjen nga Calvin Harris, por për sukseset e saj. Këng
Brenda njërës prej shtëpive më të shtrenjta në Amerikë (FOTO-LAJM) Kjo shtëpi luksoze e cila ndodhet në Greenwich, Connecticut u shit të premten për 120 milionë dollarë. Shtepia ka 12 dho
Banorët e Gostilit protestë për ndërprerjen e energjise Banorët e Gostilit të Kukësit vijojnë protestën kundër vendimit të CEZ-it për shkëputjen e energjisë elektrike për konsu
Vulin: Njëmijë vende pune deri më 1 korrik në veri të Kosovës Ministri pa portofol në Qeverinë e Serbisë, i ngarkuar për Kosovën, ka marrë pjesë në përurimin e fabrikës së tekstilit
"Vogue": 10 ikonat e stilit për 2013-ën (FOTO LAJM) Sipas revistës "Vogue" Rihanna është ikona e stilit për vitin 2013. Në renditjen e femrave që vishen më mirë për vitin q