999 rezultate për

stilistja

Habit stilisja, thyen rregullin e artë teksa shfaqet në publik (FOTO LAJM) Ajo është një nga emrat më të rëndësishëm në botën e modës. Stilistja Victoria Beckham kujdeset që në çdo dalje të saj n
Stilistja e famshme vdes pasi bëri gjoksin operacion Një stiliste që kujdesej për imazhin e të famshmëve ka vdekur në moshën 28 ​​vjeçare, pas infeksionit të pë
Stilistja e njohur për gratë shtatzëna: Po bëni këtë gabim Gjëja e parë që të shkon në mendje sapo dëgjon emrin e Zerina Akers, stilistja personale e Beyoncé, është që ajo është o
Stilistja e Beyonces për gratë shtatzëna: Po bëni këtë gabim Gjëja e parë që të shkon në mendje sapo dëgjon emrin e Zerina Akers, stilistja personale e Beyoncé, është që ajo është o
Stilistja e njohur nxjerr bllof Tean e "Big Brother", i publikon bisedat (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e spektaklit “Big Brother Albania” Tea Zhuli njoftoi pak ditë më parë se e kishte marrë shumë seriozish
Kur bëhesh më e thjeshtë seç duhet, stilistja që u bë nuse me xhinse Fustani i bardhë i nuses është padyshim ëndrra e çdo vajze dhe ai gjithmonë imagjinohet sa më madhështor me vello të gja
Stilistja e famshme që u bë nuse me xhinse (FOTO LAJM) Fustani i bardhë i nuses është padyshim ëndrra e çdo vajze dhe ai gjithmonë imagjinohet sa më madhështor me vello të gja
Kush është stilistja e tij? Qeni i policisë që po i çudit të gjithë (FOTO LAJM) Një fotografi e një qeni policie me një prerje të flokëve "elegante" ka shkuar virale, dhe nxiti pronarët e tjerë të qen
Më e bukura e PD-së? Shihni si reagon Grida Duma kur e kritikojnë për pamjen (VIDEO) Grida Duma është një ndër politikanet shqiptare më “seksi”. E për këtë shkak herë herë është refuzuar të merret seri
Plot stil e klas, kush është stilistja që vesh Lindën, Monikën dhe Liri Berishën Zonjat e politikës përvese janë femra në karrierë dhe shumë të lakmuara për pozitën që kanë, kanë edhe një stil unik në
Stilistja e VIP-ave shqiptarë shfaqet si kurrë më parë (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin stilisten shumë të dashur nga VIP-at por jo vetëm, Rezarta Skifteri. Ajo që vesh gjithë njerëzit
Stilistja e famshme që u bë nuse me xhinse (FOTO LAJM) Fustani i bardhë i nuses është padyshim ëndrra e çdo vajze dhe ai gjithmonë imagjinohet sa më madhështor me vello të gja
Bebe Rexha vishet nga stilistja shqiptare (FOTO LAJM) Në postimet e fundit të këngëtares Bebe Rexha, bie në sy veshja dhe modeli i flokëve si Brigitte Bardot. Veshja është e
Vajza e Kokëdhimës në kërkim të unazës (FOTO) Vajza e ish deputetit të Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima, ka vendosur të ndryshojë statusin e saj. Deri më tani a
Kate Middleton i ka veshur gabim pelerinën vajzës? (FOTO LAJM) Stilistja ka zbuluar gabimin në mbajtjen e veshjes së vajzës së vogël të Kate Middleton. Sipas "People", vajza e sapolin
Krenohet me të vëllanë, Beckham feston 39 vjetorin David Beckham dje ka festuar 39 vjetorin, vetëm një muaj pas festës së zhvilluar për 40 vjetorin e bashkëshortes së tij.
Victoria, shëtitje me super-fustanin e ri (FOTO LAJM) Stilistja e njohur Victoria Beckham para dy ditësh prezantoi koleksionin e ri pranverë-verë 2014 në eventin e modës "New
Tendenca e modës vjeshtë-dimër, femra "ushtarake" Stilistja e njohur e shumë personaliteteve në vend, nga kryeparlamentarja Jozefina Topalli tek sopranoja me famë botëror