E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

stilistin

Mami i Rita Orës ka kritika për stilistin e të bijës (FOTO LAJM) Vera Ora e ka treguar edhe më parë se nuk i pëlqen gjithmonë zgjedhja e veshjeve që bën vajza e saj Rita. Dhe ja së f
U lidh me Philip Plein, modelja tërbon Instagramin (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
Pas lidhjes me stilistin VIP, modelja i vë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
Ja me kë e festoi Vitin e Ri Rita Ora (FOTO LAJM) Rita Ora ka kaluar natën e ndërrimit të viteve mes kolegësh. Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Rita ka publ