Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
999 rezultate për

stilisti

Stilisti zbulon sa euro merr Elvana Gjata për një koncert I ftuar në “Xing me Ermalin”, Valdrin Sahiti zbuloi shumë jo vetëm për veten, por edhe për personazhet e njohur të ekran
Stilisti nxjerr zbuluar këngëtaren shqiptare: Ka shumë pordhë I ftuar në “Xing me Ermalin” është stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti.
Stilisti u nxjerr të palarat këngëtareve shqiptare: Kanë vese e tangërllëk Stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti ka qenë i ftuar në xing. Teksa ka do
U lidh me Philip Plein, modelja tërbon Instagramin (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
Pas lidhjes me stilistin VIP, modelja i vë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
Nora Istrefi trullos rrjetin, tregon lookun pasionant në klipin e ri (FOTO LAJM) Nora Istrefi edhe pse është shumë e preferuar, shquhet për ndikimin që ka nga të tjerët dhe shumë e akuzojnë për kopje.
Stilisti tregon arsyen pse “tironsat” kanë numrin më të ulët të divorceve Në "Soiree" ditën e djeshme u fol pikërisht për "Tironën". Moderatorja Jonida Shehu ishte kujdesur të nxirrte gjatë e
Hera e dytë, stilistit të famshëm shqiptar i djegin makinën Një rast i rëndë ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit më saktësisht pas orës 03.00 në qytetin e Shkupit ku pers
Festa e stilistit të njohur, si u veshën VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Me ardhjen në jetë të vajzës së stilistit të VIP-ave Valdrin Sahitit dhe Edita Ramadanit, është organizuar një festë.
Leonora Jakupin dhe stilisti Valdrin Sahiti janë sërisht miq? Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është njëra prej femrave më të bukura në estradën tonë. Kohëve të fundit përflite
Stilisti i njohur bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë Bella Stilisti i famshëm nga Kosova, Valdrin Sahiti është bërë baba i një vajzë të mrekullueshme. “Bebi Bella”, shkruan Val
Merr fund sherri i bujshëm: Elvana Gjata pajtohet me Niko Komanin! (FOTO LAJM) Dikur punonin bashkë madje Niko ka qënë ai që e ka veshur Elvanën në disa prezantime skenike, apo kopertina revistash.
Bleona Qereti shihet në shoqërinë e bashkëshortes së stilistit të famshëm (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbiznesit shqiptar, por jo vetëm pasiqë
Stilisti i njohur injoron dhuratën e balerinës shqiptare: Nuk më pëlqen fare! (FOTO LAJM) Mes stilistit të njohur Ardi Asllani dhe balerinës Isida Mollaymeri ka një miqësi të gjatë që shprehet shpeshherë edhe n
Një ditë para dasmës, stilisti i njohur i bën gjëmën nuses (FOTO LAJM) Një nuse nga Filipine është zhgënjyer shumë pasi fustani i saj i ëndrrave dukej si një "rrjetë mushkonjash". Mhayo Ar
Stilisti ofendon rëndë këngëtaret shqiptare: Vishen si mos më keq (FOTO LAJM) Stilisti shumë i njohur Niko Komani, duket se ka disa rezerva lidhur me mënyrën sesi vishen shumë prej këngëtareve apo
Zbulohet fustani që do të veshë Meghan Markle në dasmën me princin Harry (FOTO LAJM) Stilisti izraelit Inbal Dror ka publikuar skicën e fustanit që pritet të veshë Meghan Markle në dasmën me princin Harry.
Stilisti ofendon rëndë këngëtaret shqiptare: Vishen si mos më keq (FOTO LAJM) Stilisti shumë i njohur Niko Komani, duket se ka disa rezerva lidhur me mënyrën sesi vishen shumë prej këngëtareve apo
Martohet stilisti i njohur Valdrin Sahiti (VIDEO) Dizejnatori shqiptar Valdrin Sahiti i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me Edita Ramadanin. Ai është
Stilisti "tallet" me Rudina Magjistarin: Ajo vishet më keq se të gjithë Memeja e Rudina Magjistarit duke bërë një lëvizje në kërcim në emisionin e saj teksa i ftuar ka qenë tenori Sherif Merda