999 rezultate për

stilim

Trendi i ri, flokë të drejtë dhe me vijë në mes Është rikthyer trendi i flokëve të drejta dhe të ndarë me një vijë në mes. Kjo është prerja e re e flokëve që po praktik
Fansi i çmendur bën tatuazh moderatorin shqiptar (FOTO LAJM) Duket se moderatorit të njohur Turjan Hyska i është bërë një suprizë e papritur. Duket se një fans i tij e ka bërë f
Gara e stilimit “Shopping Queens”, ja kandidatet për në finale (FOTO LAJM) Kjo është gara “më e çmendur” shopping-quiz në Shqipëri, në të cilën 5 konkurente garojnë për të arritur në finale. K
Starton edicioni i katërt i "Ekspo Stil Arki ASA" Qendra Kulturore Asa (Art Stilim Arkitekturë) me rastin e 3-vjetorit të saj, organizon si çdo vit ekspozitën e arteve fi