999 rezultate për

stili

Këto janë 7 trendet që duhet të vishni këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në
Oriola e veshi e para, Cardi B mbajti fustanin e stilistes shqiptare në ditëlindje (FOTO LAJM) Cardi B ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të këtë fundjavë. Reperja ka zgjedhur të veshë një fustan nga koleksioni i st
6 shenja që mëlçia juaj nuk e duron dot më stilin e jetës tënde Mëlçia jonë është një nga organet detoksifikuese në trupin tonë, dhe bën shumë punë të vështira çdo ditë. Nëse mëlçia
Benzema: Me Ronaldon modifikova stilin e lojës Ishte folur shpesh se Cristiano Ronaldo është një lloj “kanibali” i cili dëshiron që një repart apo një skuadër e tërë t
Fjala e fundit e modës, kjo është xhaketa më "In" e vjeshtës (FOTO LAJM) Vjeshta shpesh lidhet me shirat, uljen e temperaturave dhe në një kohë tjetër një veshje e bardhë me gjasë nuk do të ish
Kthehet 23 vite pas, stili i Leonora Jakupit është moda sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është kthyer 23 vite pas në kohë në postimin e fundit në llogarinë e saj.
"Suarez? Jam i bindur që mbrapa qëndron Juventus! Është stili i tyre" Çështja Suarez vazhdon të diskutohet në Itali. Ylli i ri i Atletico-s ka përfunduar në syrin e ciklonit pas skandalit
Stilistja e njohur shqiptare tregon për këngëtaren që i ka bërë "naze" gjatë punës së saj Sot ka qenë e ftuar në “Ftesë në 5” stilistja e njohur Drenusha Xharra. Teksa ka treguar për profesionin e saj dhe p
Ka veshur disa herë Georgina Rodriguez stilistja shqiptare zbulon si lindi gjithçka (FOTO LAJM) Pasionin për stilimin e ka nisur që në vegjëli, pasi e ka të trashëguar nga mamaja e saj dhe gjithmonë ka treguar intere
U frymëzua nga Rama? Politikania e njohur nis fushatën me atlete (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka tërhequr gjithmonë vëmendjen jo vetëm me karizmën e tij, por edhe me stilin e veshjes. Nuk ka n
46 vite më e re, bosi 70-vjeçar i Formula 1 kapet "mat" me stilisten (FOTO LAJM) Në revisten italiane “Chi” janë publikuar fotografi të Flavio Briatore teksa ndodhej me pushime në Sardenja. Pranë
Bëri "namin" në Festivalin e Filmit, Georginën e paska veshur stilistja shqiptare (FOTO LAJM) Ka qenë ndër më të komentuarat gjatë kësaj vere që sapo lam pas, po si për mos tu mjaftuar Georgina bëri mjaft zhurmë me
Para 32 milion ndjekësve, Bella Hadid falenderon stilisten shqiptare për veshjen (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Bella Hadid u shfaq në ‘MTV Video Music Aëards 2020’ me një veshje të stiluar nga Carlos Nazario dhe t
​Zbulohen mjete tekstili 8.600 vjeçare Arkeologët në Turqinë perëndimore kanë zbuluar mjete tekstili gati dyfish më të vjetra se Piramidat e Mëdha të Egjiptit.
Këto janë 7 trendet që do veshim në vjeshtën e 2020-ës (FOTO LAJM) Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në
8 gabime me stilin veror që burrat vazhdojnë t'i bëjnë (FOTO LAJM) Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës. Por nd
Partneri perfekt, Kivanç Tatlitug shpenzon 1 milion euro për dëshirat e bashkëshortes (FOTO LAJM) Kivanç Tatlitug është jo vetëm një nga aktorët turk më simpatik, më të suksesshëm e të talentuar, por edhe ndër më të pa
I ra "nga Kina", por Lori zbuloi për ndjekësit nëse është në një lidhje? (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri e cila njihet për stilin e saj të veçantë. Është fare e leh
U hodh nga kati i 3 i Sanatoriumit, stilistja e njohur nxjerr fotot e fundit të 29-vjeçarit (FOTO LAJM) Stilistja e njohur shqiptare, Lira Koça ka përcjellë dje për në banesën e fundit djalin e saj, Xhino Koça. Ajo ka nda
U hodh nga spitali ku po kurohej nga COVID-19, stilistja e njohur rrëqeth me fjalët për të birin Pak ditë më parë Shqipëria u trondit ku një i ri me COVID-19 u hodh nga spitali duke humbur jetën dhe pse ishte drejt sh