999 rezultate për

stil

Kujtim Gjuzi nuk ndalet: Publikon listën me kandidatë për zgjedhje por harron veten! Dy ditë më parë Kujtim Gjuzi u paraqit me koalicionin e tij parazgjedhor në KQZ, të quajtur "AOKBPEK". Ditën e sotme
Formacionet zyrtare, Milani kërkon kualifikimin Milan do ketë përballë skuadrën e Crvena Zvezda në ndeshjen e kthimit të Europa League. Kuqezinjtë barazuan 2-2 në Be
Disa rezultate negative të Milanit, Pioli ka gati skemën e re Ndërsa Milani do të qëndrojë me formacionin 4-2-3-1 tani për tani, përfshirë edhe ndeshjen kundër Red Star Beogradit nes
9 veshje bazike që s'duhet të mungojnë në dollapin e asnjë vajze në pranverë (FOTO LAJM) Ardhja e pranverës simbolizon fillime të reja, të freskëta, ngjyra dhe kombinime plot jetë. Thuhet se shija dhe stili i
Formacionet zyrtare, Crvena zvezda-Milan Milani luan ndeshjen e parë të Europa League në transfertë ndaj Crvena Zvezda. Për kuqezinjtë Mandzukic do të startoj
Realizoi hat-trick, flet Mbappe: Kemi fituar me stil, është fanellë që ka shumë rëndësi për mua Kylian Mbappe është shpallur lojtari më i mirë i ndeshjes Barcelona-PSG. Mbappe realizoi hat-trick në fitoren 1-4 të
Shqiptari në Londër tenton të vrasë me stilolaps policen Mediat britanike kanë publikuar një video ku shihet momenti një emigrant shqiptar tentoi të godasë me një stilolaps në f
I dha fund martesës së bujshme, aktori në lidhje me stilisten 23 vjet më të re (FOTO LAJM) Ndonëse ende nuk i ka mbyllur të gjitha konfliket e divorcit me ish-bashkëshorten Feyza Aktan, Özcan Deniz ka gjetur sër
Zyrtarisht, kjo është ngjyra më stil për veshjet e këtij dimri (FOTO LAJM) Trendi absolut i këtij viti për dizajnet e brendshme dhe veshjet ka qenë ngjyra e bardhë me gjithë nuancat e saj. Ndrysh
Derbi italian, Milan-Juventus: Formacionet e mundshme Sonte (e mërkurë) do zhvillohet super sfida mes dy skuadrave të mëdha, AC Milan kundër Juventusit. Të dy skuadrat jan
Ndeshja ndaj Beneventos, Milani konfirmon mungesën e Theo dhe rikthimin e Kjaer AC Milan ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Benevento që do luhet në kuadër të javes së 15
Ndahet nga jeta stilisti i famshëm, Pierre Cardin Një ndër emrat më të shquar dhe me më shumë ndikim në botën e modës, stilisti i famshëm Pierre Cardin, është ndarë sot n
6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM) Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante m
Rrjeti emocionohet: Nicky Minaj dhe Oriola Marashi bëjnë xing me veshjen nga stilistët shqiptarë Oriola Marashi tërheq gjithmonë vëmendjen e fansave me fotot e publikuara në rrjete sociale, ku shfaqet shumë joshëse.
U "shpartallua" nga Man.United, Bielsa: Nuk do ndryshojmë stilin e lojës Trajneri i Leeds United, Marcelo Bielsa këmbëngul që ekipi i tij nuk do të braktisë stilin e tyre pavarësisht humbjes së
6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM) Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante m
Pantallonat elegante të këtij sezoni, një as nën mëngë për një super stil (FOTO LAJM) Elegante, formale, por edhe klasike: pantallonat janë veshja esenciale në rastin e një dress code të kuruar (si ai i zyr
5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM) Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua. Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshje
Bëhuni gati për dimrin, këto janë palltot më trend të momentit (FOTO LAJM) Të gjithë adhuruesit e modës e dinë mirë që dimri, përveç shumë veshjeve të tjera, pallton e ka identifikuese. Temperatu
E pa gjithë bota, stilistja shqiptare veshi Belen Rodriguez (FOTO LAJM) Finalja e emisionit “Tu si que vales” mblodhi një numër të madh shikuesish para ekranit dhe më e komentuara e mbrëmjes i