999 rezultate për

stikat

Nëntë karakteristikat që ju bëjnë më pak tërheqës Të sillemi në mënyrë të duhur dhe me sinqeritet me të tjerët, bën që ne të jemi më të dashur edhe për të tjerët. Më p
STATISTIKAT/ Ronaldo feston ditëlindjen, një nga lojtarët më të mëdhenj që ka njohur historia (VIDEO) Një prej emrave më të njohur të futbollit feston sot ditëlindjen e tij të 36. Bëhet fjalë për futbollistin Cristiano
Statistikat e mahnitshme të Ronaldos në moshën 36-vjeçare Pesëherë fituesi i trofeut “Topi i Artë”, Cristiano Ronaldo, do ta festojë ditëlindjen e 36-të të premten, dhe nuk e ka
Statistikat dëshmojnë formën e dobët të Realit pa Ramosin Real Madridi dje ka pësuar humbje befasuese nga Levante. "Los Blancos" u mposhtën në shtëpi nga skuadra e Enis Bardhi
STATISTIKAT/ Vllaznia kampione e pikëve në kohën shtesë (FOTO LAJM) Goli i Ardit Hoxhajt të Vllaznisë në kohën shtesë në transfertën e fortë të Bylisit është për momentin simboli i dominim
Sarri apo Lampard, statistikat tregojnë se cili ishte më i mirë te Chelsea Sarri apo Lampard, statistikat tregojnë se cili ishte më i mirë te Chelsea Chelsea ka shkarkuar trajnerin Frank Lampa
STATISTIKAT/ Ja si vijnë Partizani dhe Tirana në derbi Kjo është java e derbit të Tiranës. Në prag të kësaj ndeshjeje të shumëpritur Departamenti i Analizës, Skautizmit dhe In
Debutoi 1 vit më parë me Dortmundin, statistikat e pabesueshme të Erling Haaland Më 18 janar 2020, pra fiks një vit më parë, Erling Braut Haaland debutoi me Borussia Dortmundin. Sulmuesi norvegjez h
STATISTIKAT/ Vllaznia me startin e tretë më të mirë të Superiores në dekadën e fundit Starti që Vllanzia i ka bërë këtij edicioni në Superiore, duke krijuar distancë të ndjeshme me ndjekësit, ka qenë thuajs
"Statistikat e Hazard janë të frikshme", në Madrid kanë humbur durimin me belgun Tifozët janë lodhur nga Hazard. Eksperienca në Madrid duhej të ishte një ëndërr, por është transformuar në një makth.
Statistikat katastrofike të Sanchezit, ka humbur 8 nga 12 penalltitë e fundit Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez dështoi përsëri nga pika e bardhë ndaj Sampdoria, që doli të jetë e teta në 12 gjuajt
Numri i shqiptarëve në Shkup, Tetovë e Gostivar në statistikat e vitit 1908 (FOTO LAJM) Kjo statistikë që shihni më poshtë, e botuar nga media kosovare mendohet se është realizuar bazuar në një dokument të ha
Në super formë, këto janë statistikat e pabesueshme të Kroos në këtë edicion Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos është duke shkëlqyer këtë edicion dhe këtë e dëshmojnë detajet e bëra nga Marca.
STATISTIKAT/ Pas 9 vitesh, Ronaldo dhe Messi përballen në Champions Dueli i nesërm ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit, rikthen duelin e vjetër ndërmjet Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi.
Statistikat e pabesueshme: 750 golat e CR7, ja sa ka realizuar për çdo skuadër Me golin e realizuar në minutën e 57’ të ndeshjes kundër Dinamo Kievit, ylli portugez i Juventusi ka arritur shifrën e 7
Statistikat dhe historia mes legjendave: Messi ka kopjuar Maradonën me golat dhe shkathtësitë e tij (VIDEO) Lionel Messi është argjentinasi i vetëm që vërtet arsyeton përshkrimin Diego Maradona i ri, kështu që nuk ishte ndonjë b
Rivaliteti s'ka fund, Barcelona "tall" publikisht Juven me statistikat e Messit (FOTO LAJM) Ronaldo-Mesi është një duel që duket se kurrë nuk do të ketë një fund. Përballjet e tyre kundër njëri-tjetrit nuk ka
Krahasime mes Solskjaer dhe Klopp, statistikat tregojnë se United nuk duhet ta shkarkojë norvegjezin Ole Gunnar Solskjaer është nën një presion të madh te Manchester United, sidomos pas humbjes 1-0 në shtëpi ndaj Arsenali
Statistikat, Hamilton më i mirë se Schumacher Lewis Hamilton triumfoi në Çmimin e Madh të Portugalisë, duke thyer rekordin e përgjithshëm të fitoreve që mbahej nga pi
Statistikat: Barcelona-Real Madrid, balancë e frikshme Barcelona dhe Real Madrid kanë qenë protagoniste të një rivaliteti të jashtëzakonshëm në botën e futbollit që nga sezoni