999 rezultate për

stika

Interi me super statistika, Conte ka gjetur mekanizmin fitues Suksesi i Milanit ndaj Romës nuk i ka pëlqyer edhe aq shumë Interit dhe trajnerit Antonio Conte, të cilët sigurisht kanë
STATISTIKA/ Zhegrova, një nga lojtarët me driblimet më të suksesshme në Evropë Sipas një statistike të nxjerrur nga "Football Wonderkids", Edon Zhegrova është njëri nga lojtarët me driblimet më të su
Nëntë karakteristikat që ju bëjnë më pak tërheqës Të sillemi në mënyrë të duhur dhe me sinqeritet me të tjerët, bën që ne të jemi më të dashur edhe për të tjerët. Më p
Gruaja nga Afrika që shpiku tulla të bëra nga plastika, janë më të forta se betoni (FOTO LAJM) Të gjitha produktet e përdorura në këto tulla janë të bëra nga plastika e ricikluar. Një kompani me vendndodhje në Na
Statistika: Ronaldo apo Lukaku, cili është më vendimtar? Cristiano Ronaldo dhe Romelu Lukaku do të vihen përballë njëri-tjetrit sonte për ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales të
STATISTIKAT/ Ronaldo feston ditëlindjen, një nga lojtarët më të mëdhenj që ka njohur historia (VIDEO) Një prej emrave më të njohur të futbollit feston sot ditëlindjen e tij të 36. Bëhet fjalë për futbollistin Cristiano
Statistikat e mahnitshme të Ronaldos në moshën 36-vjeçare Pesëherë fituesi i trofeut “Topi i Artë”, Cristiano Ronaldo, do ta festojë ditëlindjen e 36-të të premten, dhe nuk e ka
STATISTIKA/ Lojtarët nga të cilët ka përfituar më së shumti asistime Ronaldo Cristiano Ronaldo është zyrtarisht lojtari që ka shënuar më së shumti gola në histori të futbollit me mbi 750 gola. C
Statistikat dëshmojnë formën e dobët të Realit pa Ramosin Real Madridi dje ka pësuar humbje befasuese nga Levante. "Los Blancos" u mposhtën në shtëpi nga skuadra e Enis Bardhi
STATISTIKAT/ Vllaznia kampione e pikëve në kohën shtesë (FOTO LAJM) Goli i Ardit Hoxhajt të Vllaznisë në kohën shtesë në transfertën e fortë të Bylisit është për momentin simboli i dominim
Sarri apo Lampard, statistikat tregojnë se cili ishte më i mirë te Chelsea Sarri apo Lampard, statistikat tregojnë se cili ishte më i mirë te Chelsea Chelsea ka shkarkuar trajnerin Frank Lampa
Statistika skandaloze, tifozët e Arsenalit kritikojnë ashpër Willianin Willian u bashkua me Arsenalin si lojtar i lirë nga Chelsea, për shkak se i mbaroi kontrata me Blutë. Së fundmi, Will
Serie A ngjitet në krye të renditjes, Superliga shqiptare në vend të 41-të Seria A italiane, ngjitet në “çatinë e botës”, pas plot 14 vitesh, duke fituar titullin e kampionatit më të mirë në botë
STATISTIKAT/ Ja si vijnë Partizani dhe Tirana në derbi Kjo është java e derbit të Tiranës. Në prag të kësaj ndeshjeje të shumëpritur Departamenti i Analizës, Skautizmit dhe In
Debutoi 1 vit më parë me Dortmundin, statistikat e pabesueshme të Erling Haaland Më 18 janar 2020, pra fiks një vit më parë, Erling Braut Haaland debutoi me Borussia Dortmundin. Sulmuesi norvegjez h
STATISTIKAT/ Vllaznia me startin e tretë më të mirë të Superiores në dekadën e fundit Starti që Vllanzia i ka bërë këtij edicioni në Superiore, duke krijuar distancë të ndjeshme me ndjekësit, ka qenë thuajs
"Statistikat e Hazard janë të frikshme", në Madrid kanë humbur durimin me belgun Tifozët janë lodhur nga Hazard. Eksperienca në Madrid duhej të ishte një ëndërr, por është transformuar në një makth.
Statistikat katastrofike të Sanchezit, ka humbur 8 nga 12 penalltitë e fundit Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez dështoi përsëri nga pika e bardhë ndaj Sampdoria, që doli të jetë e teta në 12 gjuajt
Statistika që dëshmon se Messi është vendimtar të Barcelona edhe nëse nuk shënon gol Lionel Messi nuk është në sezonin më të mirë, gjë që nuk e befason askënd. Argjentinasi sidoqoftë vazhdon të jetë ven
Numri i shqiptarëve në Shkup, Tetovë e Gostivar në statistikat e vitit 1908 (FOTO LAJM) Kjo statistikë që shihni më poshtë, e botuar nga media kosovare mendohet se është realizuar bazuar në një dokument të ha