999 rezultate për

steve

Të dhënat e 24 orëve të fundit: Bie numri i viktimave dhe rasteve në Itali Në 24 orët e fundit në Itali, u regjistruan 21.052 raste të reja me koronavirus, ndërsa 662 pacientë ndërruan jetë. D
Shtimi i rasteve me koronavirus, Greqia shtyn mbylljen e doganës së Kapshticës Qeveria greke ka vendosur të shtyjë datën e hapjes së pikës kufitare të Kapshticës deri më 14 Dhjetor si pasojë e shtimi
Sulmoi Grida Dumën, plas sherri mes analistëve: Ti meriton të pështyhesh në fytyrë Një debat i ashpër me fyerje dhe ofendime ka ndodhur në emisionin Open mes Grida Dumës dhe analistit Frrok Çupi. Ishte d
MAQEDONI/ 29 të vdekur, 1069 raste të reja dhe 1242 të shëruar nga Covid-19 Numri i të shëruarve gjatë ditës së sotme ka qenë më i lartë se i të infektuarve. Kështu nga 3 012 testime të kryera
Festa e Falënderimeve, Fauci parashikon rritje të madhe të rasteve me koronavirus Shtetet e Bashkuara mund të shohin “rritje të madhe” të rasteve të koronavirusit ndërsa njerëzit kthehen në shtëpi nga f
Shifrat alarmuese të COVID-19, Meta letër Ramës e Manastirliut për pandeminë Presidenti i Republikës Ilir Meta i ka dërguar një letër me propozime ministres së Shëndteësisë Ogerta Manastiliut, krye
COVID-19 gjunjëzon Serbinë, mbi 7 000 raste të reja vetëm sot Serbia regjistroi sot një rekord negativ të rasteve të reja dhe vdekjeve nga Covid. Në 24 orët e fundit u raportuan 51 p
Shtimi i ndjeshëm i rasteve, Greqia shtyn afatin e izolimit Qeveria greke ka marrë vendimin për të shtyrë izolimin deri më 7 dhjetor. Shkaku janë bërë rritja e infektimeve të Covid
Skandali me Napolin, nuk i ka dhënë pagat futbollistëve dhe stafit Në njërën prej ligave më të forta në Evropë, në Serie A të Italisë, shumë futbollistë nuk po marrin pagat. Stafi, tra
12 mijë e 864 raste aktive me COVID-19 në Kosovë Që nga 13 marsi kur edhe janë paraqitur dy rastet e para të rasteve pozitive me SARS CoV2 në Kosovë, numri i të infektua
Shtimi i ndjeshëm i rasteve, Rama tregon a do të mbyllen shkollat Kryeministri Edi Rama në një dalje për mediat në krah të ministres së Arsimit Kushi, foli mbi situatën e Covid-19 dhe ro
Amerikanët shtrohen në festa, nuk duan t'ja dinë për pandeminë Dhjetëra miliona amerikanë pritet të mblidhen me familjen dhe miqtë këtë javë, pavarësisht paralajmërimeve nga zyrtarët
KOSOVË/ Ndërrojnë jetë 12 persona nga Covid-19 Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PC
"Do kemi rritje të rasteve dhe vdekje", Alimehmeti tregon çfarë na pret javët në vazhdim Vend ynë po shënon një rritje të ndjeshme të rasteve të reja me koronavirus si dhe të humbjeve të jetëve. Kjo rritje,
Komiteti Teknik zbardh shifrat: Mbi 700 të prekur çdo ditë Komiteti Teknik ka dalë sot në një deklaratë për mediat, ku ka treguar të dhënat më të fundit në lidhje me situatën e pa
BILANCI/ 904 persona të vdekur nga koronavirusi dhe mbi 12 mijë raste aktive në Kosovë Që nga fillimi i pandemisë deri më tani në Kosovë e kanë humbur jetën 904 persona nga koronavirusi. Vetëm gjatë ditës
Pushtojnë gjithnjë kopertinat, kush janë të dashurat diva të futbollistëve të njohur (FOTO LAJM) Gratë dhe të dashurat e futbollistëve janë gjithmonë një temë e nxehtë diskutimi. Disa nga çiftet në këtë listë ishin
Gjendja në Kosovë është rënduar ndjeshëm, sa raste aktive ka me COVID-19 Gjendja pandemike e shkaktuar nga Covid-19 është rënduar dukshëm në Kosovë. Ditëve të fundit numri i rasteve ditore me k
Gjermania raporton 23.648 raste të reja me COVID-19 Gjermania gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 23.648 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19) duke shënuar n
Rritet numri i rasteve të reja në Greqi, humbin jetën 59 qytetarë Ministria e Shëndetësisë greke njoftoi sot se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 3,227 reja raste të reja me koro