999 rezultate për

stevan

Stevananxhija: Ostreni dhe Aleanca konfirmuan Platformën e Tiranës Deputetët e VMRO-DPMNE-së, edhe gjatë seancës së sotme kanë vazhduar të përdorin deklaratat e zyrtarëve dhe deputetëve t
Trondit ish-gjenerali serb: Dinim çdo lëvizje të Adem Jasharit, kishim një ish-ministër shqiptar spiun në UÇK (FOTO LAJM) Ish gjenerali i ushtrisë serbe, Stevan Duroviç, ka thënë se ushtria serbe ka pasur spiunë shqiptarë të përfshirë në UÇK,
Zyrtare/ Interi në Europa League pa transferimet e reja (FOTO LAJM) Joao Mario, Gabriel Barbosa ‘Gabigol’, Geoffrey Kondogbia dhe Stevan Jovetic nuk do të jenë në gjendje që t’i ndihmojnë
Inter-Fiorentina, duel për Stevan Jovetiç Stevan Jovetiç dhe Manuel Pellegrini nuk po kalojnë momente të mira së bashku te Manchester City. Mediat angleze raporto
VMRO kundër BDI-së: Mos u bëni servilë të amerikanëve, por respektoni maqedonasit Deputeti maqedonas Dimitar Stevanangjia ka folur kundër deputetit të BDI-së, Artan Grubi, duke thënë se deklarata e tij
Ky është polici serb i vrarë në kufirin Kosovë - Serbi Polici serb, Stevan Sindelic (30), anëtar i xhandarmërisë, i cili vdiq në Akademinë Mjekësore Ushtarake në Beograd, isht
Serbët bllokojnë rrugën për Mitrovicë UPDATE: Ka përfunduar e qetë protesta e serbëve në veri të Mitrovicës. Pasi protestuan përreth një orë kundër vendime
City në sulm për Stevan Jovetiç Stevan Jovetiç është një hap larg Manchester City-t. Klubi anglez ka gjetur gjuhën e përbashkët me agjentin e sulmuesit
Arsenal, 25 milion euro për Stevan Jovetic Stevan Jovetic është një nga objetivat e skuadrës së Arsenal në merkaton verore. Sipas Daily Mail, skuadra londineze ësh
Juve, plan për të "rrëmbyer" Jovetiç T'i paguajë Fiorentinës klauzolën prej 30 milion eurosh, vetëm dhe vetëm, për ti rrëmbyer skuadrës nga Firenze, Stevan J
Juve në sulm për Jovetiç Fakti që Stevan Jovetiç pëlqehet nga Juventusi është i ditur, por tentativat për ta shkëputur nga Fiorentina deri tani k
Jovetiç rinovon kontratën deri më 2016 Tani është zyrtare. Stevan Jovetiç rinovon kontratën me Fiorentinën deri në qershor të vitit 2016. Lajmi i dhënë disa di