999 rezultate për

stervitore

Juventusi anulon edhe stërvitjet prej koronavirusit Juventus ka anuluar të gjitha seancat stërvitore dhe ka vendosur të gjithë ekipin e tyre nën 23 vjeç në karantinë, pasi
Mesfushori i Barcelonës dërgon Setien me "kullot lopët", shikoni çfarë i bën në stërvitje (VIDEO) Trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka qenë aktiv në seancat stërvitore të skuadrës së vet, por më këtë që i ka ndodhur
Zidane i bie nga mbrapa me makinë, më pas bëjn selfie Ignacio Fernandez po ngiste me makinë nëpër qendrën stërvitore të Real Madridit, Valdebebas, të dielën kur përjetoi një
Gattuso do të realizojë sot stërvitjet e para me Napolin Carlo Ancelotti e ka zbrazur zyrën e tij në qendrën stërvitore të Napolit, pasi që Gennaro Gattuso do ta drejtojë seancë
Shiu i prish planet Kombëtares, anulohet seanca stërvitore e pasdites Ndryshon përsëri plani i punës për ditën e sotme në ekipin kombëtar. Trajneri Edi Reja kishte vendosur që të bënte dy
"Ne meritojmë më shumë", tifozët e Napolit protestojnë para seancës stërvitore Përpara nisjes së seancës stërvitore të skuadrës së Napolit, jashtë stadiumit "San Paolo" ka pasur tension. Afërsisht
Pioli nënshkruan sonte me Milanin Stefano Pioli pritet të nënshkruajë kontratë me Milanin këtë mbrëmje dhe ta mbajë seancën e parë stërvitore me ekipin ku
Kuqezinjtë nisin ditën e dytë të stërvitjes, të gjithë në dispozicion të Rejës Dita e dytë e përgatitjeve për kuqezinjtë ka nisur që paraadite, më trajnerin dhe stafin e tij që kanë programuar një fa
Mësohet data kur kthehet në fushë Hazard I ardhur këtë verë te Real Madridi, Eden Hazard nuk e ka bërë akoma debutimin në La Liga, pasi vuan nga një dëmtim në ko
Sarri rikthehet në stërvitjen e Juventusit, por jo plotësisht Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, është në rrugë të mirë për t’u riaftësuar nga pneumonia, pasi sot ai është ndier
Kombëtarja kryen seancën e tretë stërvitore, të gjithë në dispozicion të trajnerit Kombëtarja shqiptare zhvilloi këtë pasdite seancën e dytë për këtë të martë dhe të tretën në radhë, me ekipin që u shfaq
Vitet janë vetëm numra për Lampardin (VIDEO) Frank Lampard u rikthye këtë sezon në “Stanford Bridge”, këtë herë si trajner i skuadrës. Pas një karriere të lavdish
Zihet me shokun e skuadrës në stërvitje, policia arreston lojtarin e Fulhamit Sulmuesi i Fulham Aboubakar Kamara është arrestuar nga policia për një sherr që ka ndodhur në qendrën stërvitore të klub
Stërvitje natën, Klopp çmend skuadrën Liverpooli mund të jetë në krye të Premier Leagues, por ata nuk kanë aspak ndërmend të flenë mbi dafina. Jurgen Klopp e
Reali merr lajm të keq para Kupës së Botës për Klube Real Madridi ka zhvilluar seancën e parë stërvitore sot në Abu Dhabi, para gjysmëfinales në Kupën e Botës për Klube të m
Shtohen problemet tek Milani, dëmtohet Romagnoli Nuk ka qetësi për Milanin. Kuqezinjtë pas humbjes 2-0 ndaj Juventusit, duke humbur dhe zonën Champios. Por edhe pezulli
Programi mediatik dhe stërvitor i kombëtares Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike programin mediatik dhe stërvitor të kombëtares A në prag të dy ndeshjeve
Spektakël në Egjipt, tifozët “pushtojnë” qendrën stërvitore Ditën e sotme në “Al-Salam Stadium” të Kairos do të luhet kryendeshja e javës në Premier Ligën Egjiptiane. Ekipet që
Kjo është seanca stërvitore e Kombëtares para ndeshjes (VIDEO) Mbrëmjen e sotme Shqipëria do të përballet sot në stadiumin “Hampden Park”, me vendasit e Skocisë. Skuadra e drejtua
Kaçe rikthehet në Kombëtare, kryen seancën e parë stërvitore (FOTO LAJM) Ergys Kaçe ka kryer stërvitjen e parë me kombëtaren e cila është e fundit e kuqezinjve përpara nisjes në Skoci. Kujto