999 rezultate për

stervitjet

Pamje që tregojnë se sa i vetmuar duket Messi në stërvitjet e Barcelonës (VIDEO) Janë publikuar disa pamje nga stërvitjet e Barcelonës që tregojnë Lionel Messin duke u stërvitur i vetëm. Messi nuk k
Mike Tyson është gati të rikthehet në ring, ka ndryshuar dietën për të përballuar stërvitjet Pas 15 vitesh tërheqje nga boksi dhe me 54 vite mbi supe, Mike Tyson është gati të rikthehet në ring dhe do ta bëjë këtë
Arta Nitaj sjell pamje nga stërvitjet në palestër, në fokus të pasmet e bujshme (VIDEO) Modelja dhe njëherësh aktorja, Arta Nitaj, është ndër personazhet më të komentuar në faqet rozë. Ajo përmes rrjeteve
Edison Cavani nis stërvitjet te Man.United, gati për një epokë të re Edison Cavani zhvilloi dje seancën e tij të parë stërvitore në klubin e ri. Uruguajani u transferua te Manchester Uni
Ndryshe nga Messi, Suarez grumbullohet me Barcelonën, gati për testin e Covid-19 Skuadra e Barcelonës sot do të fillojë stërvitjet e para për sezonin e ri, e futbollistët duhet t’i nënshtrohen testeve
Hakim Ziyech nis stërvitjet me Chelsea (FOTO LAJM) Hakim Ziyech ka mbërritur në Londër për të filluar stërvitjet me Chelsean. Skuadra e Chelseas në llogaritë e klubit n
Tyson rrëfen "bëmat" e jetës: Në burg ndërpreva stërvitjet pasi bëja marrëdhënie tërë ditën Në vitet 80-90, Mike Tyson ishte boksieri më i mirë në atë kohë duke bërë që shumë njerëz të dashurohen në të. Por ja
Mahnit Ronaldo: Qëllon saktë me këmbë në koshin e basketbollit (VIDEO) Cristiano Ronaldo po tregon dita e ditës se efekti i karantinës nuk ka ndikuar tek ai, pasi në stërvitjet e Juventusi po
"Trembet" Milani, Ibrahimovic rrezikon mungesë afatgjate për shkak dëmtimi Ylli suedez i futbollit është bashkuar me skuadrën e Milan për stërvitjet në grup, por jo gjithçka ka shkuar sipas plane
Rregulla të reja për rikthimin e Serie A, nga ndryshimi i orarit të ndeshjeve, dhe infektimi i një lojtari me COVID-19 Sipas raportimeve në mediat italiane, ka disa ndryshime në protokollin mjekësor për ndeshjet, të tilla si ndërprerja e n
Premier League kërkon nga qeveria që ekipet të nisin stërvitjet normalisht Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klube
Serie A gjithjë e më afër rifillimit, javën e ardhshme nisin stërvitjet në grup Kampionati Italian ka hedhur një tjetër hap drejt rifillimit të Serisë A. 28 maji është zyrtarisht data që skuadrat mund
Mosmarrëveshje me klubin për pagat, skuadra spanjolle bojkoton stërvitjet Skuadra e parë e Rayo Vallecanos vendosi që të stërvitej në shtëpi dhe jo në qendrën stërvitore, siç kishin planifikuar
U shëruan 38 të infektuarit me koronavirus? Flamengo rifillon stërvitjet Ndërsa Brazili aktualisht është vendi i tretë në botë me numrin më të madh të njerëzve të infektuar me Covid-19 (254,220
Fiorentina jep lajmin e madh, shërohen 5 nga futbollistët e prekur nga COVID-19 Në datën 7 maj, vetëm pak ditë pasi kishin nisur stërvitjet individuale në Itali klubi i Fiorentinës bëri me dije se 6 f
Ende asnjë miratim, në Itali duhet të presin ende për stërvitjet në grup Ndërkohë që Bundesliga u rikthye në fushë këtë fundjavë, për të vijuar sezonin 2019-2020, nuk mund të thuhet e njëjta gj
Rrezikohet Serie A, dekreti për stërvitjet në grup nuk aprovohet Ndërkohë që Bundesliga u rikthye në fushë këtë fundjavë, për të vijuar sezonin 2019-2020, nuk mund të thuhet e njëjta gj
Detaje të reja nga futbolli në Spanjë, maksimalisht 14 lojtarë në stërvitjet grupore Futbolli spanjoll po bën hapat e parë drejt rikthimit të futbollit në normalitet, me vendin që po fuzet në një fazë të r
Serie A do të nisë stërvitjet në grup nga 18 maji Kryeministri italian ka zbuluar se cilët do të jenë hapat e radhës në Itali, për të dalur nga bllokimi i Covid-19. Co
Klubet e Serie A kundërshtojnë protokollin: Është jopraktik dhe i pakuptimtë Të paktën nëntë klube të Serie A, duke përfshirë Interin, Milanin dhe Napolin, po refuzojnë të rifillojnë stërvitjet gru