999 rezultate për

stervitjen

Nuk ka qetësi për Reyan, 3 lojtarë të dëmtuar në Kombëtare Lista me 29 lojtarët e grumbulluar nga Edi Reja duket se do të ndryshojë duke filluar nga dita e nesërme. Futbollisti që
Pak para finales, Higuain përleshet me Luiz, Sarri lë stërvitjen (VIDEO) Gjërat nuk duken aspak mirë në kampin e Chelseat, një ditë para finales kundër Arsenalit në Ligën e Evropës. Në stërv
Neymar nuk mbushet me mend as jashtë fushe, shkon në stërvitjen e Brazilit me helikopter (FOTO LAJM) Brazili ka nisur përgatitjet për Kupën e Amerikës dhe në prag të këtij turneu skuadra është grumbulluar dhe pret që të n
Gjoka nis punën, zhvillon stërvitjen e parë me ekipin e Kukësit Ernest Gjoka ka zhvilluar seancën e parë stërvitore tek Kukësi, që pas emërimit të tij në krye të verilindorëve mbrëmjen
Ronaldo luan ndaj Ajax-it? Portugezi nis normalisht stërvitjen Një lajm mjaft i mirë vjen për Juventusin në prag të ndeshjes kundër Ajaxi-it në Ligën e Kampioneve. Cristiano Ronald
Merr fund telenovela: Icardi nis stërvitjen pas 30 ditësh Telenovela e Mauro Icardi me gjurin e tij të sëmurë do të përfundojë nesër. Sulmuesi do të kthehet të stërvitet normalis
Buzëqesh Juventus, ylli i Atleticos braktis stërvitjen i dëmtuar Buzqesh Juventus. Në prag të sfidës kundër bardhezinjve një lajm i rënë ka ardhur reth kampit madrilen teksa Diego Godin
Nuk ka vend për panik, Ronaldon rinis stërvitjen Cristiano Ronaldo i është bashkuar stërvitjes me pjesën tjetër të skuadrës, dhe me shumë mundësi do do të jetë në fushë
Lajme të mira për Romën, ylli i ekipit rifillon stërvitjen Lajme të mira vijnë sot nga stërvitja e skuadrës së Romës në qëndrën sportive në Trigoria. Cengiz Under është rikuper
Cristiano Ronaldo mungon në stërvitjen e Juventus Cristiano Ronaldo ka munguar në seancën stërvitore të Juventusit të martën, para ndeshjes së kampionit aktual italian në
Verrati le pas dëmtimin, rinis stërvitjen me PSG-në Marco Verrati rikthehet në stërvitje. Është ky lajmi i madh që ka marrë trajneri i Paris Saint Germain Tomas Tuchel, vet
Humbja me Atalantën, Allegri shtrydh skuadrën në stërvitje (FOTO LAJM) Juventusi u eleminua dje në mbrëmja nga Kupa e Italisë teksa u shkatërrua 3-0 nga Atalanta në Bergamo. Fotot e stërvi
Zyrtare: Sevilla prezanton futbollistin kroat Marko Rog do të luajë deri në fund të këtij sezoni te skuadra e Sevillas. Lajmi është bërë i ditur nga të dyja klubet pë
"Jam i pafuqishëm, nuk e besoj dot", futbollisti shqiptar braktis stërvitjen pas zhdukjes së Salas Lajmi i zhdukjes së futbollistit argjentinas, Emiliano Sala ka tronditur që gjithë botën e sportit, veçanërisht pasi dit
Boateng e nis me gol aventurën te Barcelona (VIDEO) Kevin Prince Boateng i është bashkuar Barcelonës vetëm 24 orë më parë teksa ka nisur menjëherë stërvitjen me katalanasi
Amir Abrashi lë pas dëmtimin e rëndë, rifillon stërvitjen pas 10 muajsh Amir Abrashi më në fund ka lënë pas makthin e dëmtimit të pësuar në mars të vitit 2018. Mesfushori i Freiburg është
“Gëzuar Vitin e Ri, po kur e kemi stërvitjen nesër?”, biseda e çmendur e lojtarëve të Liverpoolit (FOTO LAJM) Liverpooli po kalon një moment të artë në Premier League, dhe forma e të gjithë ekipit është e jashtëzakonshme. Gjithses
Ylli i Liverpoolit le pas dëmtimin e gjatë, nis stërvitjen me skuadrën Lajme të mira vijnë për skuadrën e Liverpoolit. Alex Oxlade-Chamberlaion është rikthyer në stërvitje pas një dëmtimi të
Federico Bernandeschi rinis stërvitjen me Juventusin Federico Bernandeschi i është bashkuar Juventusit në stërvitje teksa dëmtimi në gjurin e djathtë nuk ishte dhe aq i rënd
Madhështore, futbollisti i njohur lë stërvitjen dhe i bashkohet studentëve (VIDEO) Ngjarje historike janë duke ndodhur në Shqipëri pas marrjes peng për 28 vite të shpresës së këtij vendi. Të mëdhenj e