999 rezultate për

stervitje

Festë te Partizani para ndeshjes me Skënderbeun, çfarë ndodh në stërvitjen e të kuqve (FOTO LAJM) Partizani do të përballet ditën e nesërme me Skënderbeun duke filluar nga ora 16:00, në “Elbasan Arena”, teksa duket se
Dita kur Ferdinand mbrojti Cristianon nga brutaliteti i Van Nistelrooy Rio Ferdinand kujton një episod që ndodhi, kur ai po luante për Manchester United. Protagonistët ishin Cristiano Rona
Shkëlqeu në stërvitje, Muci merr lajmin e mirë nga trajneri i Legias Ish-sulmuesi i Tiranës, Ernest Muçi është grumbulluar për herë të parë me Legian e Varshavës. 6 ditë pas transferimit
"Buzëqesh" Zidane, katër futbollistë kthehen në stërvitje Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka marrë një lajm fantastik nga stërvitja e sotme. Në stërvitjen e sotme t
Lajmi i keq për Pirlon, Morata po vazhdon të mungojë në stërvitje Alvaro Morata, i cili po vazhdon shërimin e tij nga infeksioni viral, nuk mori pjesë në trajnimin e sotëm. Pas tre di
Dron ushtarak pa pilot kryen 300 mijë orë fluturim, Turqia do ta përdorë në stërvitjen ushtarake në Egje Një mjet ajror pa pilot i armatosur turk (UAV) tejkaloi 300 mijë orë fluturim, njoftoi prodhuesi i kompanisë, shefi i te
Turqia nuk ka ndërmend të ndalet: Nxjerr 87 anije për stërvitje, aeroplanë e helikopterë lufte Mediat greke raportojnë se Turqia "po i vë zjarrin" skenës diplomatike në pritje të një raundi të ri të kontakteve ekspl
Interi kthehet në stërvitje, Conte projekton skuadrën anti-Milan Pas pushimit ditën e martë, Interi është kthyer sot në stërvitje i fokusuar totalisht nga derdi që do të luhet të dielën
Realit i kthehen dy yje në stërvitje, mungojnë 7 të tjerë Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka nisur të mendojë për ndeshjen ndaj Valencias, në La Liga. Dy yjet Dani C
Hazard po "luan", rikthehet në stërvitje dhe nis vrapimin Eden Hazard ka pasur shumë probleme me lëndime këtë sezon me Real Madrid. Belgu është duke kaluar në një periudhë shu
Atletico Madridid anullon stërvitjen, dyshohen dy raste me Covid-19 Aletico Madrid ka pezulluar stërvitjen para ndeshjes ndaj Velta Vigos e vlefshme për javen e 22-të të La Ligas. Atlet
Krizë dëmtimesh te Reali, dy yjet e skuadrës mungojnë në stërvitje Reali për asnjë moment këtë sezon nuk po qëndron i qetë nga dëmtimet. Jo vetëm Hazard, por edhe të tjerë si Valverde, Ca
Tanket turke "kalojnë" kufirin, alarm ne Greqi Forcat tokësore turke kanë kryer një stërvitje të gjerë ditët e fundit në kufi me Greqinë duke futur në lëvizje një numë
Milani po kompletohet, një tjetër lojtar rikthehet në stërvitje Matteo Gabbia thuhet se është rikuperuar nga lëndimi i tij i gjurit dhe është rikthyer në seancat stërvitore me Milanin
Zbulohat data e rikthimit të Dybalas për Juventusin Sulmuesi i Juventus Paulo Dybala thuhet se mund të kthehet në stërvitje sot dhe në kohë për ndeshjen kundër Romës të sht
Ramos dhe Hazard në stërvitje të plotë me Realin Ka lajme të mira për trajnerin Zinedine Zidane, ngase ishte në gjendje të mirëpres Sergio Ramosin dhe Eden Hazardin në s
Lajme pozitive për Barcelonën, Pique rikthehet në stërvitje Gjatë nëntorit të vitit të kaluar, Pique pësoi një lëndim në gju që do ta linte jashtë fushave për disa muaj rresht.
Realin konfirmon shërimin e Zidane nga Covid-19 Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është shëruar nga COVID-19 dhe i është bashkuar skuadrës në stërvitje. Tekn
Situata e Dzekos te Roma, boshnjaku kthehet në stërvitje Trajneri i Romës, Paulo Fonseca ka falur kapitenin Edin Dzeko, që është ribashkuar me skuadrën dhe mund të jetë në skuad
Lajme pozitive për Realin, 3 yjet e skuadrës kthehen në stërvitje Real Madridi është duke u përgatitur për ndeshjen e radhës kundër Huescas. Pas humbjes befasuese nga Levante, "Los Bl