E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
999 rezultate për

sterling

Manchester City fiton dhe trofeun e tretë për këtë sezon Manchester City ka arritur ta fitojë edhe trofeun e tretë për sezoni 2018/19, pas triumfit me rezultat 5:0 kundër Watfor
Rrëfehet Sterling: Kur isha fëmijë bëja tifo për Manchester United Raheem Sterling është ylli i "qytetarëve" tashmë, por kur ishte më i ri, pranon se ishte një tifoz i madh i Manchester U
Raheem Sterling vlerësohet me çmim për qëndrimin kundër racizmit Raheem Sterling vlerësohet me çmim nga "BT Sport Industry Awards" për qëndrimin e tij të fortë kundër racizmit në futbol
Virgil van Dijk lojtari i vitit në Premier League Virgil van Dijk është shpallur Futbollisti i Vitit 2019 nga Shoqata e Futbollistëve Profesionistë, duke e mposhtur sulmu
Befason Sisoko: Kualifikimin e mësova në dhomat e zhveshjeve Ndeshja e djeshme mes Manchester Cityt dhe Tottenhamit, mund të quhet pa frikë sfida më emocionuese e këtij sezoni. G
Shënoi gol por iu anulua, Sterling: "Fu*ck VAR" (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme Mancehster City është eleminuar nga Tottenham në çerekfinalen e Champions League. Pas ndeshjes, F
Totthenham kualifikohet mes “drithërimave”, pas 57 vitesh në gjysmë-finale (VIDEO) Tottenham ka arritur të kualifikohet në gjysmë-finale mes drithërimave. Kjo mund të quhet humbja më e ëmbël për spurs.
Sterling "tund' rrjetën (VIDEO) Manchester City ka kaluar në epërsi që në minutën e 15 me anë të Raheem Sterling në transfertën ndaj Crystal Palace.
Thirrje raciste kundër Sterling, UEFA hap hetim ndaj Malit të Zi Anglia fitoi me rezultat 1-5 në transfertë ndaj Malit të Zi duke regjistruar fitoren e dytë radhazi në kualifikuesete
Është radha e Sterling për golin e 4-tët (VIDEO) Manchester City nuk di të ndalet përballë gjermanëve të Shalke 04 të cilët po përjetojnë një natë tmerri në Etihad Stadi
Aguero dyfishon rezultatin për Cityn (VIDEO) Vetëm 3 minuta pasi ekzekutoi saktë penalltinë sulmuesi argjentinas Aguero ka arritur të shënojë golin e dytë personal p
Nëse Sterling shënon Manchester City nuk njeh humbje Sa herë që ai shënon, skuadra ku ai luan nuk humbet. Ky është Raheem Sterling, që në karrierën e tij ka realizuar gol në
Sterling: Presioni është te Liverpooli Ylli i Manchester City, Raheem Sterling ka komentuar garën për titullin e kampionit në Premier League. Ish anëtari i
City shkatërron Chelsean dhe merr kreun e renditjes (VIDEO) Manchester City ka shkatërruar Chelsean me rezultatin 6-0 në "Etihad Stadium". Ndeshja u zhvillua që në minutën e 4'
Manchester City nuk i ndahet Liverpoolit, bën detyrën ndaj Huddersfield (VIDEO) Manchester City nuk heq dorë nga titulli kampion. Qytetarët kanë fituar me rezultatin e pastër 3-0 në transfertë ndaj Hu
E tmerrshme, prindërit nuk i heqin pelenën bebes por mësoni çfarë ndodh Një infeksion i rëndë i lëkurës mbyti Sterling Kohenin. Djali 4 muajsh u gjet i vdekur në shtëpinë ku jetonte me prindë
Stërling shënon golin e 3 për Manchester City-n (VIDEO) Manchester City ka shënuar sërish gol me antë të sulmuesit anglez Stërling duke dërguar shifrat në 3-1, shkruan Albeu.co
Klopp mbron Sterling: Abuzuesit duhet të ndëshkohen Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka ofruar mbështetje yllit të Manchester Cityt, Raheem Sterlingut, pasi që ishte
Chelsea reagon pas fyerjeve raciste ndaj Sterling Chelsea ka suspenduar katër tifozë të skuadrës nga të gjitha ndeshjet, pas fyerjeve raciste gjatë ndeshjes të së shtunës
Manchester Citi kalon sërish në epërsi, autori golit Sterling (VIDEO) Manchester City e ka kthyer epërsinë ndaj Bournemouthit, në një ndeshje të Premierligës, që po zhvillohet momentalisht n