999 rezultate për

sterlina

Man United dhe Liverpool në garë për mbrojtësin e Watford Liverpool dhe Manchester United po bëjnë një luftë të vërtetë jashtë fushave të blerta për një objektiv të përbashkët në
Aumbameynag rinovon kontratën me Arsenal edhe për 3 vite Pierre-Emerick Aubameyang më në fund ka hedhur të zezën mbi të bardhë. Sulmuesi gabonez ka firmosur rinovimin e kontratë
Vlera e markës, këto janë top-10 skuadrat (FOTO LAJM) Dy gjigantët spanjollë në krye dhe klubet angleze që dominojnë në 10-she. Ky është përfundimi i arritur pas studimit të
''Të bardhë'' e mijëra stërlina, kush janë dy të rinjtë nga Elbasani të arrestuar në Londër Egli Hazizolli dhe Mikeljacn Baca janë dy të rinjtë të arrestuar në Londër pasi u kapën me 14 kilogramë kokainë të klasi
Dy herë teste në javë për çdo futbollist, Premier League gati të rikthehet Premier League planifikon të shpenzojë plot 4 milionë stërlina për të zbatuar një protokoll shëndetësor të rreptë në mom
Bale shfaq anën humanitare, dhuron 500 mijë stërlina spitalit ku ka lindur Gareth Bale u bashkohet "yjeve" të tjerë të sportit që ndihmojnë financiarisht në përpjekjet për të përballuar pandeminë
Bilanci katastrofë i Premier League, klubet humbasin shifrën marramendëse Futbolli anglez provon të rikthehet në fushë me objektivin e përcaktuar për të mbyllur me çdo kusht sezonin. Ky misi
Te United janë të bindur se Pogba nuk do të largohet Drejtuesit dhe stafi i trajnerëve të Manchester Unitedit janë të bindur se mesfushori Paul Pogba do të qëndrojë në klub
Barcelona e "fiksuar" pas yllit të Liverpoolit, ofron Coutinhon dhe një "thes" me para Sadio Mane verën e ardhshme mund të jetë goditja e madhe e Barcelonës në merkato. Sikurse raporton britanikja “Mirror”,
Bayern dhe Barcelona nuk e duan , Liverpool po mendon të rikthejë Countinhon Liverpooli po studion mundësinë për të kthyer në "Anfield Road" Philippe Coutinhon, të cilin e kërkoi edhe verën e kal
Fituesi i lotarisë është më i lumtur tani që shkarkon qymyr e s'ka para (FOTO LAJM) Majkëll Keroll fitoi vëmendjen e mediave para disa vitesh kur fitoi një lotari prej më shumë se 10 milionë eurosh. Tani
Lampard po i merr maksimumin të rinjve të akademisë, Chelsea gati ta përforcojë ekipin Chelsea së shpejti mbyll dënimin e dhënë nga FIFA për të mos bërë transferime dhe londinezët pritet të hidhen në sulm pë
Mbyllet merkato në Serinë A, cilat janë 5 blerjet më të shtrenjta (FOTO LAJM) Merkato në Serinë A u mbyll dje në mbrëmje në orën 10:00 ku nuk munguan surprizat e shumta. Roma ishte skuadra e cila
11 milion euro për një gol, sulmuesi që fundosi Manchester United-in Kur Manchester United shkëmbeu Henrikh Mkhitaryan me yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez, në janar 2018, dukej një nga “bi
Lista me skuadrat që kanë shpenzuar më shumë deri tani në merkato (FOTO LAJM) Merkatoja e verës ka hyrë në një fazë të nxehtë. Skuadra si Real Madrid, Barcelona e Juventus , por jo vetëm, kanë sh
Ylli i Manchester United rinovon kontratën Marcus Rashford dhe Manchester United do të vazhdojnë bashkëpunimin mes tyre. Sulmuesi i kombëtares angleze është shu
Ylli i Manchester United paguhet 500 mijë stërlina në javë, por pranon dështimin Sulmuesi kilian i Manchester United, Alexis Sanchez, është i vendosur të rikthehet sërish në fushë që këtë sezon pas dëm
Morata i thotë lamtumirë Chelsea-t, oferta 45 milionë sterlina e parefuzueshme Alvaro Morata u transferua verën e vitit 2017 nga Reali i Madridit në drejtim të Çeslit, të cilët paguan plot 66 milionë
Kjo vejushë fiton miliona vetëm duke postuar foto të këmbëve të saj (FOTO LAJM) Një grua 49-vjeçare fiton rreth 23 000 stërlina në vit vetëm duke postuar në Instagram foto të këmbëve të saj. Gwenet
Çfarë ndodhi: Ky djalë bleu makinën më lirë se bileta e trenit Një “gjuetar” ofertash bleu një makinë të përdorur për të udhëtuar nga Londra për në Bristol, pasi i kushtoi më lirë të