999 rezultate për

stekelenburg

Përplasja e frikshme Stekelenburg-Suarez (FOTO LAJM) Liverpool mori tri pikë të arta në transfertën e djeshme ndaj Fulham, edhe pse e gjeti veten dy herë në disavantazh. Mja
Besojmë ende te kalimi i grupit Marten Stekelenburg, portieri titullar i Hollandës, ka shumë besim se ekipi i tij do të kalojë grupin edhe pse ka humbur
Stekelenburg: Van Bommel gjigand, Ibra magjik Maarten Stekelenburg, portieri i Romës, ka folur për miqësinë që ka me dy nga kampionët e Milanit, Mark Van Bommel dhe Z
Zyrtare, Stekelenburg lojtar i Romës Maarten Stekelenburg është portier i ri i Romës. Klubi italian ka arritur marrëveshje me Ajaxin për transferimin e porti
Roma arrin akord për Stekelenburg Roma më në fund ka arritur marrëveshje me portierin e Ajaxit, Maarten Stekelenburg.Ky i fundit kërkohej prej kohësh nga
Stekelenburg mbetet portieri i Ajax-it Frank de Boer e ka konfirmuar Maarten Stekelenburgun në portën e Ajaxit. Ky i fundit kërkohej me ngulm nga skuadra të nj
Roma mendon për Stekelenburg Roma vazhdon kërkimin e saj për një portier dhe ka kthyer vëmendjen tek portieri i Ajax-it Maarten Stekelenburgu. Alexan
Stekelenburg imiton Sergio Ramosin, rrëzon trofeun (VIDEO) Portieri i Ajaxit në momentin e festimit të fitimit të titullit kampion në kampionatin holandez, atij i ka rënë trofeu n
United: Kërkon me doemos Stekelenburg United po mendon për Stekelenburg pasi portieri i tyre aktual Van Der Saar do të tërhiqet nga futbolli pas dy ndeshjeve