999 rezultate për

stegen

Qetësohet Barcelona, Ter Stegen i premton besnikëri Marc-Andre ter Stegen dëshiron që të qëndrojë për shume vite tek skuadra e Barcelonës. Portieri gjerman lidhej me një
Barcelona "blindon" Ter Stegen, në katalunja deri në 2025 Barcelona dhe Marc Andre ter Stegen kanë arritur marrëveshje. Tash e disa kohë, Barcelona dhe Ter Stegen janë në bise
Barcelona - Ter Stegen, arrihet marrëveshja për rinovimin e kontratës Marc Andre ter Stegen dhe Barcelona kanë gjetur marrëveshje. Pas një kohe që kishin ngecur negociatat, Barcelona dhe
Gruaja e Ter Stegen ndez Ibizan me bikini (FOTO LAJM) Daniela Jehle, gruaja e portierit të Barcelonës, Marc-AndreTer Stegen, i vuri zjarrin rrjeteve sociale duke pozuar me bi
Barcelona monitorin portierin e Sporting, mund të jetë pasardhësi i Ter Stegen Portieri i Sporting Lisbonës, Luis Maximiano vazhdon të tërheqë vëmendjen e skuadrave të mëdha europiane. Pas Milani
Barcelona nis bisedimet me Messin dhe Ter Stegen Lionel Messi dhe Marc Andre ter Stegen do të kenë gati ofertat për kontratën e re, brenda javës së ardhshme. Sipas ra
Ter Stegen nuk largohet nga Barcelona, ka nisur bisedimet pë rinovimin e kontratës Muajt e fundit është folur shpesh për një krisje të raporteve mes Barcelonës dhe portierit gjerman Marc Andre Ter Stegen
Ter Stegen këshillon bashkombasin e tij: Do të përshtatej në La Liga Gotze do të largohet nga Borussia Dortmund në fund të këtij sezoni, pasi nuk ka pasur marrëveshje as tentim për rinovim
Ter Stegen nuk e përjashton mundësinë e rikthimit në Gladbach E ardhmja e portierit të Gjermanisë është në pikëpyetje, me kontratën e tij te Barcelona që po afrohet me fundin. Pal
Habit Ter Stegen: Nuk shoh ndeshje, as kundërshtarët nuk i njoh Dalje surprizë e Marc-Andrè Ter Stegen, por jo nga porta në fushën e blertë. Nuk është e e rrallë të dëgjosh autorë që t
Ngecin negociatat mes Ter Stegen dhe Barcelonës për rinovim, tre skuadra në "sulm" Janë bllokuar bisedimet e rinovimit të kontratës mes Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen. Por, sipas gazetës katalun
Ter Stegen afër rinovimit me Barcelonën, kjo është klauzola e frikshme Barcelona kërkon të blindojë portën edhe për vitet në vazhdim. Sipas mediave katalanase janë në një fazë të avancuar
Ter Stegen vendos kushte, kërkon pagë të ngjashme me Messin Barcelona dhe Ter Stegen janë duke punuar për rinovimin e kontratës, por gjërat nuk janë duke shkuar si duhet kjo pasi p
E ardhmje e Ter Stegen, flet portieri gjerman Poriteri i Barcelonës, Marc Ander Ter Stegen ka folur lidhur me të ardhmen e tij në ‘Camp Nou’. Ter Stegen është duke
Espanyol - Barcelona, formacionet zyrtare: Barça gati të marrë kreun (FOTO LAJM) Nga ora 21:00 do të zhvillohet sfida e Barcelonës kundër Espanyolit. Barcelona do të jetë mysafirë në këtë ndeshje e
Tre super klube europiane interesohen për Ter Stegen Marc Andre Ter Stegen është një nga portierët më të mirë në qarkullim. Nëse Lionel Messi shënon gola, Ter Stegen tek
Ter Stegen lë pezull të ardhmen Marc-Andre ter Stegen thotë se është i lumtur në skuadrën e Barcelonës, mirëpo ngurron ta konfirmojë të ardhmen e tij në
Slavia Praga – Barcelona, formacionet zyrtare: Yjet në fushë për katalanasit Barcelona është mysafir i Slavia Pragës në ndeshjen tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Formacionet zyr
"Lufta" Ter Stegen-Neuer, presidenti i Bayernit kërcënon Gjermaninë Nëse nuk do të ishit në dijeni, ekziston një betejë e plotfuqishme për fanellën Nr.1 ​​të Gjermanisë tani.
Debati për portën e Gjermanisë, Ter Stegen thumbon sërish Neuer Marc Andre Ter Stegen ka reaguar sërish pas deklaratave të Manuel Neuer se titullari i portës së Gjermanisë është ai sep