999 rezultate për

stefi

"Do ta vuaj për tërë jetën", Stefi Prifti flet mes lotësh për humbjen e bashkëshortes (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti, Marina, ka ndërruar jetë para 5 vitesh për shkak të një sëmundjeje t
"3 muaj pa punë, çfarë kam bërë", Stefi Prifti shpërthen ndaj masave të qeverisë Këngëtari i mirënjohur dhe shumë i dashur për publikun, Stefi Prifti ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale
Anulohen koncertet, Endrin dhe Stefin i gjen koronavirusi në SHBA (FOTO LAJM) Prej kohësh çdo vit në këtë periudhë, vëllezërit e famshëm korçare në muzikë, Stefi dhe Endri Prifti e kalojnë në Shtete
"Shumë e vështirë", Stefi tregon largimin e vajzës pas dasmës Endri dhe Stefi Prifti kanë prezantuan ditën e djeshme në Kenga Magjike këngën e tyre, këngë me një mesazh të fuqishëm,
Stefi Prifti flet për herë të parë për sherrin me Aurela Gaçen (VIDEO) Dikur, Aurela Gaçe, Stefi Prifti dhe një partner i tretë zotëronin në bashkëpronësi një lokal nate në Tiranë. Siç tha në
Stefi Prifti marton sot vajzën dhe zbulon identitetin e dhëndrit artist (FOTO LAJM) Katër vite më parë, kantautori i njohur Stefi Prifti humbi pas një sëmundjeje bashkëshorten, Marinën. Vajza e madhe e ar
Era Istefi dhe Julian Perreta nuk e fshehin më, janë bashkë (FOTO LAJM) Aty ku ndodhet Era Istrefi aty ndodhet dhe Julian Perreta. Së fundmi Julian Perreta ka qenë duke performuar në një k
Endri Stefi ironizon publikisht Ardit Gjebrean, çfarë ndodhi mes tyre Bëri bujë një vit më parë kur Endri dhe Stefi dolën të zhgënjyer nga Kënga Magjike dhe folën shumë keq për këtë spektakë
Stefi ironizon koncertin e Ermal Metës: Hipokritë dhe servilë Mbrëmë koncerti i Ermal Metës mblodhi shumë njerëz dhe shumë kolegë patën reagimet e tyre. Ai që ka reaguar është Ste
Gafa e artistit shqiptar: Vdes Sylvester Stallone (FOTO LAJM) Stefi Prifti është një këngëtar i njohur bashkë më vëllain e tij Endrin. Por sot Stefi duket se ka bërë një gafë të madh
E talentuar si babi, vajza s’i ka lënë gjë mangët Stefit Ministria e Kulturës ka organizuar mbrëmjen e fundvitit ku kanë qenë të pranishëm punonjës të kësaj ministrie, artistë,
Endri dhe Stefi e quajnë Festivalin të korruptuar dhe komunist: Na pyetën me kë parti jeni Vëllezërit korçarë nuk janë kualifikuar në natën finale të Festivalit të Fundvitit në RTSH. Përmes një statusi në rrj
Flasin Endri dhe Stefi, në Këngën Magjike nuk shkon si i barabartë Ata kanë qenë dy nga emrat që kanë kontestuar shpësh mënyrën e votimit në “Kënga Magjike” , por këtë vit Endri dhe Stefi
Reagon Rudina ndaj Stefit, i përgjigjet Endri! Në ditën, kur artistët e “Kënga Magjike” kanë dhënë votat për njëri-tjetrin, në studion e Rudina Magjistarit diskutuan p
Sherri me Endrin dhe Stefin, Artjola Toska sqaron publikisht çfarë ndodhi Mes vëllezërve korcarë dhe Artiola Toskës ka pasur një përplasje Këngën e kaluar Magjike. Endri dhe Stefi ishin ata
Stefi Prifti dedikim prekës për bashkëshorten e ndjerë Këngëtari i njohur korçar Stefi Prifti ka shpërndarë ditën e sotme një dedikim prekës për gruan e tij të ndjerë. Bash
Stefi Prifti i habit të gjithë, prezanton “partneren” e tij super sexy (FOTO LAJM) Këngëtari korçar sapo ka dhënë një lajm të rëndësishëm për fansat e tij. Stefi Pifti ka njoftuar me anë të një pos
Stefi Prifti dedikim prekës për bashkëshorten e ndjerë (VIDEO) Këngëtari i njohur korçar Stefi Prifti ka shpërndarë ditën e djeshme një dedikim prekës për gruan e tij të ndjerë. Ba
Ishte e vetme mes burrave të ekipit rival, fansja merr një dhuratë speciale Guximi shpërblehet, dhe kjo histori e dëshmon këtë më së miri. Mbrojtësit të Borusias së Dortmundit, Mark Bartra, i bëri
Stefi Prifti mërzitet me këtë pyetje të Rudinës, ja si ia ndërpret intervistën (VIDEO) Rudina Magjistari ditën e djeshme kishte të ftuar në programin e saj të pasdites, këngëtarin e njohur dhe mjaft të dashu