999 rezultate për

stefanovic

Stefanoviç: Kosova e formon ushtrinë në 28 Nëntor Ministri i Brendshëm serb Nebojsha Stefanoviq është shprehur se ka një mundësi që Kosova të njoftojë formimin e Ushtrisë
Stefanoviç reagon për arrestimet e 5 serbve në Kosovë Ministri i brendshëm në Serbi, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se arrestimi i serbëve në Gjilan, është presion ndaj tyre pë
Stefanoviç: Me ushtarët serbë të FSK-së diskutuam, por nuk i arrestuam Ministri i Brendshëm në Serbi, Nebojsha Stefanoviç ka thënë se me pjesëtarët e FSK-së vetëm kanë zhvilluar disa diskutim
Haradinaj kërkon të shkojë në Serbi, ministri i brendshëm vendas do ta arrestojë Ramush Haradinaj, ka shprehur dëshirën se do ta vizitonte Medvegjën e Preshevën, madje do të shkonte në Beograd për të p
Ministri serb lëshon bombën: Do ta arrestojmë Haradinajn Dje gjatë ditës pati spekulime se kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është ftuar ta vizitojë Preshevën. E megjitha
Kërcënon ministri serb: Shqiptarët s'mund të shkelin as një milimetër të Serbisë Ministri serb i Mbrojtjes, Nebojsha Stefanoviç, ka kërcënuash shqiptarët duke i thënë që të mos shkelin as një milimetër
Drejtuesi i trenit: Më erdhi rëndë kur Vuçiç tha se do të arrestohesha Jelenko Stefanovic është i drejtuesit të trenit që ishte nisur nga Beogradi për të provokuar Kosovën. Stefanovic ka
Burg për Jose Mourinhon? Kryetari i shoqatës së futbollistëve “FifPro”, Dejan Stefanovic ka kërkuar burgosjen e Jose Mourinhos. Kjo ka ndodhur
Në Vojvodinë shqiptarët janë më të rrezikuarit Minoritetet më të rrezikuar në Vojvodinë në vitin 2014 për nga aspekti i sigurisë, kanë qenë shqiptarët, turqit dhe gora
Pesë kosovarë tentuan kalim të paligjshëm të kufirit në Hungari Rreth 5 shqiptarë nga Kosova kanë tentuar të depërtojnë nga Serbia për në Hungari në mënyrë të paligjshme. Këtë e ka shp
Ministri serb e quan terroriste UÇPMB-në Kërkesa e deputetit nga Lugina e Preshevës në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi, për kthimin e monumentit të dëshmorë
60 thousand Kosovo Albanians want to be Serbian Police Minister of Serbia, Nebojsa Stefanovic, said that till now around 60 thousand Kosovo Albanians have applied to ge
Stefanoviç: 60 mijë kosovarë kanë kërkuar pasaportë serbe Ministri i Policisë së Serbisë, Nebojsha Stefanoviç, thotë se deri më tani rreth 60 mijë shqiptarë të Kosovës kanë bërë
Stefanovic wants to establish a Balkan Confederation Head of Democratic MP-es in the Serbian Parliament Borislav Stefanovic said that the region should establish a common po
Stefanoviç: Të krijohet Konfederatë Ballkanike Shefi i klubit të deputetëve të Partisë Demokratike në Kuvendin e Serbisë Borislav Stefanovic është shprehur se në rajon
Stefanoviç: Serbia nuk përkulet përpara askujt Ministri i Brendshëm i Serbisë, Nebojsha Stefanoviç ka deklaruar në Londër se Serbia nuk i lutet askujt për tu anëtarësu
Stefanoviç: Të gjithë në Serbi e pranojnë Kosovën e pavarur Ish-kryenegociatori i Serbisë në bisedimet me Kosovën, Borko Stefanoviç, duke komentuar raportet mes Shqipërisë dhe Ser
Serbia kërkon ndihmën e FBI-së Ministri i Brendshëm i Serbisë, Nebojsha Stefanoviç ka kërkuar ndihmën e specializuar të FBI-së, me qëllim që ta luftojë
Gjendet fluturakja që valëviti flamurin shqiptar në mes të Beogradit (FOTO LAJM) Ministri i Brendshëm i Serbisë, Nebojsha Stefanoviç ka dhënë një deklaratë për mediat lidhur me incidentin në ndeshjen S
Vrasjet në kufirin Kosovë - Serbi, Beogradi kërkon takim urgjent me EULEX-in Ministri i Punëve të Brendshme të Serbisë, Nebojsha Stefanoviç ka kërkuar takim urgjent me përfaqësues të EULEX-it dhe t