999 rezultate për

stavri

Eliminimi i Stavri Minos, jepet masa për 3 të dyshuarit Rreth orës 110:00 të ditës së sotme kanë mbërritur në Gjykaten e Faktit në Vlorë tre personat e arrestuar për konfliktin
Po ndante sherrin e të vëllait, si iu mor jeta Stavri Minos në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ku është vrarë në mënyrë makabre një shtetasi 56-vjecar. Burime nga media b
Skandal në Burrel, trajneri Nica kërcënohet me jetë Burreli ka arritur fitoren e parë në këtë kampionat. Matjanët mundën me rezultatin minimal Shënkollin e Lezhës, një
Reagon KOKSH: Kemi marrë masa të rënda ndaj peshëngritësve Fakti që peshëngritësit shqiptarë kanë rezultuar shumë raste me doping kohët e fundit, bëri që KOKSH të mos përfshijë as
Stavri Nica ndihet i turpëruar me rezultatet dhe tërhiqet përfundimisht nga futbolli Zgjati vetëm 4 ndeshje aventura e Stavri Nicës në stolin e Teutës. Trajneri 63-vjeçar i cili u mor për të zëvendësuar të
"Maqedonia është shteti i ardhshëm që do të hyjë në NATO" "Maqedonia është vendi i ardhshëm, që do të hyjë në NATO", deklaroi ish-komandanti i Aleancës, Xhejms Stavridhis për Zër
Stavridis: Maqedonia, shteti i radhës që duhet të anëtarësohet në NATO Ish-komandanti i Aleancës Veriatlantikem, James Stavridis, ka deklaruar për Zërin e Amerikës se Maqedonia është shteti i
Xhelatët e diktaturës Emrat që torturonin të burgosurit Çelo Hoxha Histori/ Identifikohen torturuesit dhe llojet e torturave, duke u bërë zyrtare nga dokumentet e arkivave s
Stavridis: Siguria kibernetike, sfidë Sulmet kibernetike ndaj korporatave dhe qeverive nuk janë më të pazakonta. Personat e dyshuar dhe komjuterët e tyre iden
Jahjaga priti admiralin James Stavridis Komandanti i krahut jugor të NATO-s, admirali James Stavridis ka qëndruar në Kosovë për t,u përshëndetur me përfaqësuese
Takimi me Todorov, mjekët: Hap përpara Takimi i ministrit të Shëndetësisë, Nikola Todorov, me mjekët grevistë, ka rezultuar pozitiv lidhur me modelin “pagesë s
Hapja e Zyrës Administrative në veri, Jahjaga: KFOR të ketë kujdes Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga takoi sot komandantin suprem të NATO-s për Evropë, admiralin James
Rebelët libianë kanë lidhje me Al Kaedën? Komandanti suprem i NATO-s, admirali amerikan, Xhejms Stavridis, tha se agjencitë e zbulimit kanë gjetur prani të vogël
Berisha-Stavridis: Ligji i SHISH në standartet e NATO-s Kryeministri Berisha tha sot se ligji i SHISH, do të jetë brenda standarteve të kërkuara nga NATO. Këtë deklaratë Kryemi
Stavridis viziton sot Tiranën Admiral James G. Stavridis, shefi i trupave operacionale të NATO-s, vjen sot në Tiranë për një vizitë disaditore. Minist
Stavridis viziton sot Kosoven Komandanti Suprem i Forcave të Përbashkëta të NATO-s për Evropë, admirali James Stavridis