999 rezultate për

statusin

Të akuzuarit nga Specialja, 18 persona aplikojnë për statusin e viktimës (FOTO LAJM) Zyra e Pjesëmarrjes së Viktimave që funksionon në kuadër të Dhomave të Specializuara ka njoftuar se deri më tani ka pran
30 të arrestuar, gruaja e Olsi Jazexhiut: E morrën me makinë policie për statusin në Facebook Policia e Tiranës ka shpërndarë një protestë që tentoi të mbahej përpara ambienteve të kryeministrisë ditën e sotme.
760 USD dieta gjatë korrikut, kush janë 103 parlamentarët që shfrytëzuan maksimalisht statusin e deputetit Mbi 100 deputetë të Kuvendit të Shqipërisë kanë përfituar 350 USD deri në 760 USD dieta për udhëtime brenda vendit gjatë
E lidhur? Fjodora Fjora sqaron statusin e saj dhe ngjall më shumë kureshtje (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Fjodora Fjora ka vendosur që me anë të disa pyetjeve t’i përgjigjet ndjekësve të saj rreth gjërave p
Thaçi në Samitin e Zagrebit kërkon liberalizimin e vizave Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se në Samitin e Zagrebit ka përsëritur nevojën urgjente për liberalizim të
OSBE-ODIHR: Do vazhdojmë misionin e vëzhgimit të zgjedhjeve në Maqedoni Misioni i OSBE-ODIHR në Shkup bën me dije se ata do të vazhdojnë të ndjekin procesin zgjedhor në zgjedhjet parlamentare
Meta vijon betejën me maxhorancën, s’dekreton pr/ligjin për statusin e magjistratëve Presidenti i Republikës, Ilir Meta ashtu siç e kishte paralajmëruar ka kthyer sot për rishqyrëtim në Kuvend, projekt lig
Vuçiç: Serbia nuk do të diskutojë për statusin e Kosovës pa u hequr taksa Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar në Munih se Beogradi nuk do të flasë me Prishtinën për statusin e K
Vuçiç nuk flet për statusin e Kosovës: Të hiqet taksa njëherë! Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi në Munih se Beogradi nuk do të bisedojë mbi statusin deri sa të mos hiq
Dy diplomatët e Iranit u shpallën non-grata në Shqipëri, Gent Cakaj tregon arsyet Dy diplomatë iranianë janë shpallur non-grata në Shqipëri dhe për këtë ka reaguar ministri në detyrë i Punëve të Jashtme
Ndeshja e fundit me Partizanin, Jasir Asani publikon statusin e lamtumirës Jasir Asani luajti ditën e sotme ndeshjen e fundit me fanellën e Partizanit, teksa në janar do të jetë pjesë e suedezve
Atentati ndaj prokurorit, Redjan Rraja befason organet e drejtësisë Prokuroria e Krimeve të Rënda i ofroi statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë Redjan Rrajës, nën arrest për atentatin e
Muçi nuk pranon shkarkimin: U betova para Metës! KPA ka shkarkuar sot nga detyra Besnik Muçin. Por sipas tij, në momentin që ka humbur statusin e Prokurorit dhe është an
Pak pasi bëri publike lidhjen e saj, Hygerta Sako ka disa fjalë për personin e shtrejntë (FOTO LAJM) Hygerta Sako zbuloi papritur se është në një lidhje kur nga ‘single’ e ndryshoi statusin e saj ‘në një marrëdhënie’ në F
E ka mohuar deri tani, por Hygerta Sako pranon publikisht marrëdhënie (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin e pasdites, “Rudina”, disa javë më parë Hygerta Sako tregoi se është beqare dhe e lumtur. “Jam b
"Plan për ta eliminuar", Izet Haxhia pritet të marrë statusin e të mbrojturit të drejtësisë Për Izet Haxhinë do të marren masa të posaçme sigurie në burg. Këtë ka deklaruar ditën e sotme akovati i tij, Idajet
Socialistët mbledhin firma: Të ngrijë Taulant Balla deri në përfundim të hetimeve Një grup socialistësh drejtuar nga ish-ministri socialist Arben Malaj kanë nisur me mbledhjen e firmave për ‘vetëngrirje
Qytetarja bën për "ujë të ftohtë" Ramën: Ç'do bëhet me minatorët Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar qytetin e Rrëshenit ku është ballafaquar me banorët e zonës. Në taki
HOROSKOPI/ Dashurisë ose jepini statusin zyrtar, se jepini fund Dashi: Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet
Doganat ultimatum Qeverisë deri në mesditë Qeveria e Kosovës ka kohë deri në mesditë që të kthejë për zyrtarët doganorë statusin e zyrtarit publik të uniformuar dh