999 rezultate për

statusi

Mirela Kumbaro bën statusin e lamtumirës si ministre (FOTO LAJM) Nga dje me vendimin e kryeministrit Edi Rama, Mirela Kumbaro nuk do të jetë më në krye të Ministrisë së Kulturës , duke
Qeveria e Kosovës shpërblen Fadil Vokrrin me statusin e ‘Qytetarit me Merita të Veçanta’ Në mbledhjen e sotme, Qeveria e Kosovës, pas propozimit të Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka m
"Agjentët e infiltruar të Ramës rrahën gjimnazistin në protestë" (VIDEO) Ish-kryeminitri, Sali Berisha, përmes një statusi në facebook denoncon disa të rinjë që kanë marrë pjesë në protestën e
Detaje të tmerrshme për procesin e statusit të veteranit 16 mijë e 379 është numri i veteranëve që kanë aplikuar për marrjen e pensionit të veteranit në Ministrinë e Punës dhe M
Dita e fundit për të aplikuar në Llotarinë Amerikane, deri në çfarë ore keni kohë Nëse akoma nuk keni aplikuar, sot është dita e fundit për të aplikuar për Llotarinë Amerikane. Aplikimi mbyllet në or
Pas statusit me pullë të kuqe, në rrjet plasin memet për ministren e Kulturës (FOTO LAJM) Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro, ka shkaktuar jo pak komente me postimin e fundmit në Twitter. Ndër të tjera ajo
Sherri me milionerin iranian, Fjolla del bllof me statusit e Sashës Konflikti që nisi nga një video e publikuar në Instagram, ka përfunduar në tone të ashpra ditën e sotme mes këngëtares F
Djali i Roland Roshit përlot me fjalët: Është statusi më i rëndë i jetës sime Ndarja nga jeta e regjisorit dhe folësit të lajmeve, Roland Roshi shkaktoi shumë hidhërim jo vetëm te familja e tij, por
T'i bleva lodrat, mbylle gojen tani! Lira Gjika ka një këshillë për këtë kategori prindërish A ke mbaruar çdo detyrim ndaj fëmijes pasi i kë plotësuar të gjitha kushtet? Kjo është pyetja që sigurisht mjaft prindër
676 aplikime për statusin e viktimave të dhunës seksuale gjatë luftës Komisioni qeveritar për njohjen dhe verifikimin e statusit të personave të dhunuar gjatë luftës së fundit në Kosovë, nga
Rexhep Selimi nuk është veteran i luftës Lëvizja Vetëvendosje kishte shprehur pakënaqësi për listat e fryra të veteranëve, ndërkaq duke folur rreth zgjidhjes së
Haradinaj: Isa Mustafa ka marrë statusin e veteranit padrejtësisht Sipas njërit prej udhëheqësve të organizatave të dala nga lufta e fundit, Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, minis
Martohet vajza e deputetit shqiptar, ja foto nga dasma (FOTO LAJM) Lala, vajza e dytë e Fatmir Limajt i ka dhënë fund beqarisë. Veroni është mashkulli faltum që i ka ndryshuar statusin
“Kosova nuk mund të lidhet me statusin e Republikës Serbe” Anëtari i presidencës boshnjake Bakir Izetbegoviq, tha se nuk ka argumente sipas të cilave çështja e zgjidhjes së status
Kërkoni të merrni kredi të butë nga Bashkia, mësoni kategoritë që përfitojnë Kur pritet lista përfundimtare e fituesve për kreditë e buta, Bashkia e Tiranës publikon kriteret se si do të përzgjidhe
Osmani: Serbinë e mundëm por sot disa brenda nesh po na rrezikojnë Deputetja nga radhët e LDK-së, Vjosa Osmani ka kujtuar 22 korrikun e vitit 2010 kur Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë d
Veliaj mesazh qytetarëve: Pa panik, evitoni ndërtesat dhe telefoni të afërmit Pas tërmetit që lëkundi Tiranën para pak minutash ka reaguar edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj. Nëpër
Ardit Gjebrea sqaron statusin për Fevziun: Pse gënjeni? Pas lajmit për largimin e Blendi Fevziut nga Tv Klan, vijon të pompohet gjithnjë e më tepër, brenda televizionit vijojnë
Minatorët e revoltuar i bëjnë thirrje me altoparlant Ramës: Nuk ikim nga këtu! Ditën e sotme para kryeministrisë po zhvillohet një tjetër protestë. Kësaj here janë mbledhur minatorët të cilët me
Djali që ra në pishinën e Mitrovicës "rikthehet" në jetë Një prind nga Mitrovica para pak minutave nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook e ka shpallur djalin e tij të