999 rezultate për

statusi

Të akuzuarit nga Specialja, 18 persona aplikojnë për statusin e viktimës (FOTO LAJM) Zyra e Pjesëmarrjes së Viktimave që funksionon në kuadër të Dhomave të Specializuara ka njoftuar se deri më tani ka pran
I është premtuar statusi i ministrit të Arsimit?! Mark Marku reagon ndaj Ramës Ish-deputeti dhe pedagogu Mark Marku ka komentuar sot detyrën e re që i është besuar sot, ku është zgjedhur drejtuesi po
Lajçak: S'ka marrëveshje Kosovë-Serbi pa u diskutuar statusi Përfaqësuesi i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi e quan sukses në vete rikthimin e palëve në këtë p
Rama poston foton e efektivit nga Trauma: U ktheftë Zoti mendjen! (FOTO LAJM) Përmes një statusi në facebook, kryeminstri Rama ka postuar foto nga spitali i Traumës të efektivit që u lëmdua në sy gj
30 të arrestuar, gruaja e Olsi Jazexhiut: E morrën me makinë policie për statusin në Facebook Policia e Tiranës ka shpërndarë një protestë që tentoi të mbahej përpara ambienteve të kryeministrisë ditën e sotme.
760 USD dieta gjatë korrikut, kush janë 103 parlamentarët që shfrytëzuan maksimalisht statusin e deputetit Mbi 100 deputetë të Kuvendit të Shqipërisë kanë përfituar 350 USD deri në 760 USD dieta për udhëtime brenda vendit gjatë
Skivi kritikon kolegët, ja statusi i tij (FOTO LAJM) Skivi ka drejtuar kritika në drejtim të estradës. Skivi kohën e fundit nuk ka qenë aktiv me këngë të reja, po ka punu
E lidhur? Fjodora Fjora sqaron statusin e saj dhe ngjall më shumë kureshtje (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Fjodora Fjora ka vendosur që me anë të disa pyetjeve t’i përgjigjet ndjekësve të saj rreth gjërave p
Statistikat demantojnë BDI-në, statusi i shqiptarëve i cunguar BDI edhe në këtë fushatë parazgjedhore lavdërohet me përmirësimin e pozitës së shqiptarëve në shtet dhe realizimin e Mar
Ofendoi qeverinë për shembjen e teatrit, Zhakut i bllokojnë faqen: Klysha kurv*sh! "Njerez, prioriteti eshte te zhduken kta klysha ku*rvash" Pas këtij statusi në Facebook, prezantueses Inida Gjatës os
Thaçi në Samitin e Zagrebit kërkon liberalizimin e vizave Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se në Samitin e Zagrebit ka përsëritur nevojën urgjente për liberalizim të
Lotaria amerikane: Shtyrja e përgjigjeve për aplikimet, ambasada njoftim me rëndësi Ambasada amerikane në Tiranë ka njoftuar në faqen e saj zyrtare në Facebook se Departamenti i Shtetit e ka shtyrë datën
Kërkesat për azil të shqiptarëve u dyndën vendeve të Europës, shumicës do t'i refuzohet Ndonëse numri i shqiptarëve që kërkojnë azil është më i larti nga gjithë shtetet e tjera të Europës, aplikimet e tyre në
Me temperaturë dhe me ethe, doktoresha e njohur infektohet me koronavirus? Mjekët janë ata që aktualisht janë në front të parë të luftës me koronavirusin dhe për këtë arsye ata rrezikohen edhe më
Lamtumirë privilegjeve mbretërore: 8 lukse që Meghan & Harry s'i kanë më Meghan dhe Harry hoqën dorë zyrtarisht nga statusi mbretëror dhe një ndryshim i tillë shoqërohet padyshim me reduktim të
Mjeku i rreshton 15 pyetje Ramës: Sa tampone ka shteti? Në një shtet si Shqipëria që shpesh i ka dhënë provat se mezi i bën ballë situatave të papritura, njerëzit kanë pyetje n
OSBE-ODIHR: Do vazhdojmë misionin e vëzhgimit të zgjedhjeve në Maqedoni Misioni i OSBE-ODIHR në Shkup bën me dije se ata do të vazhdojnë të ndjekin procesin zgjedhor në zgjedhjet parlamentare
Meta vijon betejën me maxhorancën, s’dekreton pr/ligjin për statusin e magjistratëve Presidenti i Republikës, Ilir Meta ashtu siç e kishte paralajmëruar ka kthyer sot për rishqyrëtim në Kuvend, projekt lig
Vuçiç: Serbia nuk do të diskutojë për statusin e Kosovës pa u hequr taksa Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar në Munih se Beogradi nuk do të flasë me Prishtinën për statusin e K
Vuçiç nuk flet për statusin e Kosovës: Të hiqet taksa njëherë! Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi në Munih se Beogradi nuk do të bisedojë mbi statusin deri sa të mos hiq