999 rezultate për

statuse

Xhaferraj me tone të ashpra bashkisë Durrës: Paaftësia nuk justifikohet me statuse boshe Kryetari i i PD-së në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka reaguar me tone të ashpra ndaj Bashkisë së Durrësit. Me anë të n
Dy zëvendësit e tij u infektuan me COVID-19, Pjerin Ndreu tregon gjendjen e tyre Kryetari i Bashkisë së Lezhës Pjerin Ndreu ka dhënë lajmin se dy zv. kryetarët e bashkisë së ai drejton, Oliana Moriseni
Dy lajme: Meta shpërndan statuset e Manjanit, kurse ish-ministri ka një propozim të çuditshëm (FOTO LAJM) Një propozim i Ylli Manjanit në Facebook pak minuta më parë ka prodhuar dy lajme njëkohësisht. I pari, lidhet me për
Qytetari acaron keq Ramën: Aman, kur i shkruan këto statuse a je esëll? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zgjedhur të përplaset me komentuesit të cilët e kritikojnë në lidhje me punën e q
VV kërkon dorëheqjen e Haradinajt me statuse në Facebook Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu tha sot se është i papranueshëm degradimi i Kuvendit të Ko
Degjeneron debati mes artistëve: Ishe k*rva e Ramës (FOTO LAJM) Debati për Teatrin Kombëtar është kthyer në kryefjalë jo vetëm në media por edhe në politikë e mes aktorëve. Ky deba
Trump fshin statuset për kandidatin humbës në Alabama Presidenti amerikan Donald Trump e konsideron veten një fitues të lindur dhe detyrimisht nuk mund të shihet duke mbështe
Kozma Dushi sqaron statuset në Facebook: Dikush do të më bëjë keq (FOTO LAJM) Kozma Dushi është një nga këngëtarët më një karrierë shumë të gjatë dhe të suksseshme në Shqipëri dhe qe ka dhuruar gj
Fitoi bindshëm në Tiranë, Tahiri "arratiset" me djalin e tij për pushime Pas një fushate aktive të pasuar me një fitore të thellë në të gjithë Shqipërinë, Saimir Tahiri ka nisur pushimet. N
Kujt i shërben Vangjel Dule? Paguhet nga shqiptarët, por u flet grekëve (FOTO LAJM) Vangjel Dule, kreu i partisë PBDNJ gjithashtu deputet në Kuvendin e Shqipërisë, është një ndër politikanët më aktiv në r
Statuset në Facebook tani edhe me ngjyra Gjigandi i internetit, Facebook ka lançuar këto ditë një update, që favorizon një mënyrë te re për të bërë statuse.
Tashmë mund të aplikoni në “Facebook” edhe për punë “Facebook” ka mbi 65 milionë konsumatorë biznesi të cilët përdorin produktin e faqeve të rrjetit social për të reklamuar
Kuqezi nuk fiton, Kulla Eiffel vishet më ngjyrat e Uellsit Nuk do të jenë ngjyrat kuqezi ata që do të ndriçojnë nën dritat e Kullës Eiffel. Pak minuta më parë u raportuar se Kulla
Tirana përgjaket, Rama shkruan statuse për ndeshjen Kryeministri i vendit Edi Rama ka shkruar dy statuse lidhur me ndeshjen Bayern Munich - Juventus. Më herët Rama shkro
Sadije Berisha: Statuset nuk janë për Arminën Sadije Berisha është kthyer në një emër shumë të dashur për mediat rozë, ndërsa gjithmonë shënjestrohen "kunjat" me anë
Enca nuk ndalet, ja provokimi i radhës (FOTO LAJM) Pas Kim Kardashian e cila postoi një foto pashaporte në Instagram, të njëjtën taktikë ka ndjekur edhe Enca. Bukuroshja k
Veliaj: Statuset për jetimët i jep vetëm shteti Për ministrin Veliaj, statuset për jetimët i jep vetëm shteti. Ky reagim vjen pas denoncimit qe është bërë në emisionin
Statuset e personave publik, Erkand Qerimaj thumbon tifozët Personazhet publike kan bërë dje urimet e tyre në rrjetet sociale, ndërsa Erkan Qerimaj ka kritikuar tifozët, pasi sipas
"Çmendet" Facebook, të gjithë flasin për arrestimin e Fullanit Vetëm disa minuta pas lajmit surprizë për arrestimin e Ardian Fullanit nga ana e Policisë së Tiranës, mijëra statuse dhe
Në rrjetet sociale plasin statuset për marrjen e statusit (FOTO-LAJM) Update- Të majtë e të djathtë kanë pritur me gëzim sot vendimin e Bashkimit Europian për dhënien e statusit të vendit ka