999 rezultate për

statistikat

Dalin statistikat, sa raste të reja me koronavirus u shënuan sot në vedin tonë Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë regjistruar 6 raste të reja me koronavis, shkon kështu në 795 numri i të in
STATISTIKAT/ Koronavirusi nxjerr në pah plagën ekonomike: Bie numri i vrasjeve, por shtohen vjedhjet Kufizimi i lëvizjes për shkak të epidemisë së COVID-19 ka përgjysmuar numrin e veprave penale në Shqipëri, por krimet ku
Flet mjeku kumanovar në Gjermani: Shumica e viktimave të Koronavirusit kanë vuajtur edhe nga tri sëmundje tjera (VIDEO) Mjeku kumanovar Rexhail Ramadani tani e disa vite është i angazhuar në spitale të njohura në shtetin Bajern të Republikë
Koronavirusi në Kosovë, këto janë statistikat e ecurisë së përhapjes (FOTO LAJM) IKSHP ka dhënë detaje më të zgjeruara lidhur me ecurinë e përhapjes së koronavirusit në Kosovë. Përmes grafikoneve, I
Dalin statistikat, 99% e viktimave nga koronavirusi në Itali vuanin nga sëmundje të tjera 99% e vdekjeve në Itali janë pacientë që kishin probleme të mëparshme shëndetësore, tregon një studim nga shërbimi shënd
Rama nxjerr statistikat, edhe 30 vjeçarët me koronavirus Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa shifra ku zbulon moshat e prekura nga koronavirusi në vendin tonë. Ai bën thi
STATISTIKAT/ Koronavirusi nëpër botë, sot 10 mijë raste të reja e 470 të vdekur Prekja nga koronavirusi sot shënoi shifra edhe më të larta në të gjithë botën. U regjistruan 10470 të infektuar të rinj
Te Tottenham, Mourinho regjistron statistikat më të dobëta (FOTO LAJM) Jose Mourinho po përjeton rezultatet më të dobëta në karrierë. Trajneri portugez, ka dështuar me Tottenhamin pasi ka
Gega: Ky nuk është Partizani im, iu prekën themelet Ishte arkitekti i Partizanit kampion të vitit të kaluar, por, çuditërisht ndërpreu marrëdhëniet me klubin pasi nuk gjeti
Real Madrid-Manchester City, rekordet dhe statistikat që u vulosën nga fitorja e anglezëve Manchester City ia doli të përmbyste Real Madrid dhe të merrte një fitore me shumë peshë në ‘Bernabeu’, në sfidën e parë
CHAMPIONS/ Statistikat dhe formacionet e mundshme të ndeshjes Lyon - Juventus (FOTO LAJM) Sonte është nata e fundit i ndeshjeve të para në fazën e 1/8 të Champions League, shkruan Albeu.com Përpos Real- City
CHAMPIONS/ Zidane apo Guardiola? Statistikat dhe formacionet e mundshme të super ndeshjes (FOTO LAJM) Sonte me plot gojën mund ta themi se do të luhet një finale e parakohshme, shkruan Albeu.com Real Madridi është 13 he
Statistikat me skuadrat italiane e nxjerrin "bllof" Messin, në 11 ndeshje ka shënuar vetëm 2 gola Nuk ka dyshime se Lionel Messi është një nga futbollistët më të mirë që pa pasur futbolli. Golat, asistimet, trofetë,
CHAMPIONS/ Statistikat dhe formacionet e mundshme të ndeshjes Chelsea - Bayern Munchen (FOTO LAJM) Nata e sotme e Champions League pritet të na dhurojë shumë emocione me dy super ndeshjet Chelsea - Bayern dhe Napoli - B
CHAMPIONS/ Statistikat dhe formacionet e mundshme të ndeshjes Napoli - Barcelona (FOTO LAJM) Champions League rikthehet përsëri sotme me dy përballje mjaft interesante, Napoli - Barcelona dhe Chelsea - Bayern Munc
Statistikat e jashtëzakonshme të Kobe Bryant në basketboll Mengjesi i së dielës ishte fatal për një nga legjendat e NBA-së. Kobe Bryant ndërroi jetë bashkë me vajzën e tij pas aks
U shkarkua, por Valverde ka statistikat më të mira nga gjithë trajnerët e Barçës Përfaqësuesit e Valverde janë takuar me bordin drejtues të Barcelonës, gjatë ditës së sotme, për të biseduar rreth të ar
STATISTIKAT/ Muriqi më i mirë se Van Persei Vedat Muriqi mbrëmë shënoi golin e dhjetë me fanellën e Fenerbahces. Futbollisti më i mirë i Kosovës këtë sukses e ar
Partizani 26 fitore më shumë se Tirana, ja statistikat që duhet të dini për derbin e kryeqytetit Stadiumi “Air Albania” pritet të mbushet në derbin e kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës e vlefshme për javë e 15-të
Shorti i Champions, statistikat parashikojnë Barçën kundër Murinjos e CR7 përballë Realit Mbyllja e fazës në grupeve të Ligës së Kampioneve tani i ka lënë vend fazës me eliminim direkt, ku vetëm shorti i të hën