999 rezultate për

starton

Formacionet zyrtare: Pas pak starton derbi Manchester Utd-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli Fundjava e futbollit anglez rezervon supersfidën Manchester United-Liverpool e cila pritet të dhurojë spektakël nga të d
Formacionet zyrtare: Në 18:00 starton supersfida Skënderbeu-Tirana Java e 23 e Katergorisë superiore do të hapet me supersfidën Skënderbeu-Tirana e cila starton në orën 18:00. Si korç
Dy vite më parë kishte probleme me zemrën, ndërsa sot luan në Champions League Antonio Mirante ka bërë debutimin e tij të dytë në portën e Romës në Champions League, pasi dy vite ishte buzë pensionim
Ronaldo starton nga fillimi, formacionet zyrtare: Empoli - Juventus Juventus do të luaj sot në një transfertë jo shumë të vështirë si ajo e Empolit në stadiumin "Carlo Castellani". Dys
Starton Olimpiada, marin pjesë pesë shqiptarë Ka startuar në Argjentinë Lojërat Olimpike Rinore ku Shqipëria do të përfaqëoshet me pesë sportistë. Muhamet Qamili, Kat
Starton Shaqiri, formacionet zyrtare: Liverpool - Chelsea Liverpool dhe Chelsea do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup.
Starton Ronaldo, formacionet zyrtare: Frosinone - Juventus Juventus do të luaj në një transfertë të thjeshtë si ajo e Frosinones, ndeshje e vlefshme për javën e 5 të Serie A.
Kujdes! Si t'a ristartoni iPhone pa i shkaktuar dëm paisjes Nëse keni në dorë një celular iPhone 8 dhe keni probleme me përdorimin, sot do t'ju mësojmë se si ta ristartojmë atë pa
Hidhet shorti, java e parë e Superiores starton me super sfida (VIDEO) Sapo është hedhur shorti për kategorinë Superiore ku janë nxjerrë çifte mjaftë interesante për javën e parë të kampionat
Portugalia dyfishon rezultatin ndaj Algjerisë (VIDEO) Portugalia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Algjerisë në "Estadio da Luz". Ai që ka shënuar këtë herë është Bruno F
Reali probleme para se të startonte finalja, ja çfarë ka ndodhur me Balen Para fillimit të ndeshjes janë shfaqur disa probleme për Real Madridin. Edhe pse ai nuk ishte në formacionin titullar
Berisha starton nga fillimi, formacionet zyrtare: Marseille - Salzburg Marseille dhe Salzburg do të sfidojnë njëra-tjetrën sonte për gjysmëfinale e parë të UEFA Europa League. Francezët j
Kujdes! Si t'a ristartoni iPhone pa i shkaktuar dëm paisjes Nëse keni në dorë një celular iPhone 8 dhe keni probleme me përdorimin, sot do t'ju mësojmë se si ta ristartojmë atë pa
Bari e pret me krahë hapur, Memushaj starton me Beneventon kundër Bolognas (FOTO LAJM) Në pritje të një transferimi të mundshëm në radhët e Barit në Serinë B, Ledian Memushaj starton titullar nga trajneri i
Formacionet e mundshme: Liverpool – Sevilla, starton Coutinho Liverpooli do t’i kthehet aksionit në Ligën e Kampionëve pas një kohe të gjatë. Klubi anglez do të ketë sfidë të vësh
Sot starton Kupa e Konfederatave, ja kalendari dhe skema (FOTO) Sot starton Kupa e Konfederatave, që do të zhvillohet në Rusi, dhe do të shërbejë si një test për Kupën e Botës 2018.
Starton Festivali i Resë, dhjetëra aktivitete deri më 27 Maj Me rastin e një vjetorit të vendosjes në Tiranë të instalacionit të Resë së Fujimoto në Tiranë, mbi 17 grupe artistësh v
Montella: Me Udinesen starton kampionati për Milanin Milani ka nevojë urgjente për pikë nëse dëshiron një vend në ekipet më të mira që sigurojnë një vend në Europë. Skuadra
ZYRTARE/ "The Voice of Albania" starton nё datёn…(FOTO LAJM) Përkundër shumë zërave, tashmë çdo gjë është konfirmuar. Edicioni i gjashtё i talent show-t "The Voice of Albania"
Arsenal-PSG, Xhaka nuk starton Arsenal dhe PSG kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kam