999 rezultate për

starova

Starova në studion e "Pressing": Kukësi pa gjak, Partizani me plot probleme Sulejman Starova mendon se duhet parë mirë lufta për titull e nuk mund të thuhet që tani se ka një favorit për trofeun n
Starova: Renditja e drejtë! Superiorja nuk ka Dinamo Zagreb Sulejman Starova, u ftuar si zakonisht në emisionin Pressing në Abc News, ka analizuar ecurinë e kampionatit deri më tan
Starova: Pagat e larta problem te Partizani, e kanë humbur harmoninë Sulejman Starova, trajneri i njohur shqiptar, është i ftuar në studiot e ABC News, në emisionin “Pressing”. Në fjalën e
Starova analizon derbin, por prezanton edhe problemin me tifozeritë Sulejman Starova, i ftuar në ABC Neës në emisionin “Pressing”, emission që transmetohet ccdo të hënë dhe të enjte, “prez
Analiza e Partizani-Laçi, Starova: "Demat" do i tregojnë diferencat Sulejman Starova, trajneri i njohur shqiptar, është i ftuar në emisionin Pressing në ABC News, aty ku ka komentuar për f
Starova: Reja po bën ekipin e të ardhmes Sulejman Starova vlerëson pozitivisht trajnerin e kombëtares, Edoardo Reja. Në studion e emisionit "Pressing" në Abc New
Laçi në krizë, Bylis merr kreun Laçi barazoi 0-0 me Bylisin në ndeshjen e zhvilluar në shtëpi. Ekipi i trajnerit Sulejman Starova e ka harruar shije
Starova: Do më vinte keq nëse Partizani do ta humbte kampionatin nga kjo ndeshje Sikurse në pankinë, edhe në konferencën për mediat, trajneri i Laçit, Sulejman Starvoa është shfaqur shumë neutral pas b
Starova: Morëm një fitore të vuajtur me shumë vlera Trajneri i Laçit, Sulejman Starova, ishte mjaft i kënaqur me fitoren e të tijve kundër Skënderbeut, duke evidentuar edhe
Starova: Kemi sprintin final Trajneri i Laçit, Sulejman Starova foli pas humbjes 1-0 në Gjirokastër ndaj Luftëtarit në "Gol pas Goli", ku theksoi se
Starova: Meritonim të paktën një pikë Sulejman Starova, trajneri i Laçit, foli pas humbjes ndaj Kukësit për "Gol pas Goli. Ai analizoi ndeshjen dhe paraqitjen
Starova: Pikë që ka vlerën e fitores Sulejman Starova ka folur pas barazimit me Tiranën. Ai e konsideroi si fitore barazimin ndaj ekipit bardheblu. Pika -
Zyrtare: Starova merr drejtimin e Laçit Besnik Prenga është larguar nga stoli i skuadrës kurbinase pasi nuk e ka përtypur mirë humbjen 3-0 në Kupën e Shqipërisë
Starova trajner i Tiranës? Shikoni përgjigjen e Bobit Sulejman Starova, i ftuar në studion e Rubrika Sportive, analizon ekipin e Kukësit, në këtë sezon, si dhe në veçanti në
Starova: Tirana ka frikë nga FSHF Sulejman Starova thumbon hapur klubin e Tiranës pas gabimeve të arbitrit në Korçë në dëm të bardhebluve. I ftuar në
Starova flet pas shkarkimet te Feronikeli: Ndihem i tradhtuar Ditën e sotme, u bë edhe zyrtar lajmi i shkarkimit të Sulejman Starovës nga stoli i Feronikelit në Kosovë, ndërkohë që ë
Zyrtare: Sulejman Starova shkarkohet nga Feronikeli Sulejman Starova i ka dhënë fund aventurës te Feronikeli në Superligën Kosovare. Edhe pse fitoi në sekondat e fundit
Zyrtare: Sulejman Starova trajneri i klubit kosovar Sulejman Starova do të jetë trajneri më i ri i skuadrës së Ferronikelit në Kosovë. “Po kam firmosur per Ferronikelin
Zyrtare: Partizani shkarkon trajnerin Sulejman Starova Klubi i Partizanit bën të ditur se ka shkarkuar ditën e sotme trajnerin Sulejman Starova. Ky vendim ka ardhur si pas
Starova: Teuta luajti shpejt, i favorizoi edhe terreni Trajneri i Partizanit, Sulejman Starova në përfundim të ndeshjes ka thënë se Teuta luajti shpejt, dhe i favorizoi edhe t