999 rezultate për

stark

I jep fund beqarisë "çmendet" aktorja e 'Game of Thrones' (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e Game of Thrones Sophie Turner ku në film ka luajtur personazhin Sansa Stark ka vendosur të festojë di
Ja sa paguhen aktorët e “Game of Thrones” për një episod “Game of Thrones” është në sezonin final, i cili ka pësuar mjaft ndryshime që nga fillimi i tij, e që veçanërisht vlen t
Vlora Çitaku frymëzohet nga Arya Stark në "luftën" me Serbinë Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, luftën e Kosovës me Serbinë e ka krahasuar me se
Fansat e "Game of Thrones" reagojnë keq ndaj skenës së seksit të Arya Stark (FOTO LAJM) Mbrëmë u shfaqe seria e dytë e sezonit të fundit të"Game of Thrones", një ndër serialave më të bujshëm që ka gozhduar mi
Jeni kuriozë të dini sa paguhen aktorët e "Game of Thrones"? "Game of Thrones" është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorë
22 milion klikime brenda një dite, nami me trailer-in e Game Of Thrones (VIDEO) Kushdo që është ndjekës i zjarrtë i një prej prodhimeve më të suksesshme kinematografike të kohëve të fundit, e kupton s
Aeroplani shpërthen në flakë, piloti hidhet me parashutë (FOTO LAJM) Piloti i Shigjetave të Kuqe David Stark i shpëtoi vdekjes për pak sekonda pasi u hodh me parashutë. Pasi ai u hodh, a
Bayerni kërkesë UEFA-s ta largojë Neuerin nga ekipi Portieri i parë i Bayern Munich, Manuel Neuer, do të mungojë deri në janar të vitit 2018, për shkak të problemeve me shp
Çfarë shkruhej në letrën që mori Arya në serinë e fundit të "Game of Thrones" Shumica e fansave kanë mbetur me siguri të hutuar e duke kruajtur kokën, pas skenës ku Littlefinger vendosi një letër që
Emocione tek Bayern, Lahm, Alonso dhe Starke bëjnë stërvitjen e fundit (VIDEO) Ishte vërtetë emocionuese ajo që ndodhi mesditën e sotme në ambientet stërvitore të gjigantëve të Bayern Munich. Phi
Rama në Beograd, SHBA: Lajm i mirë Ambasada amerikane në Beograd ka përshëndetur gatishmërinë e kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe kryeministrit serb, Ale
Ja si e pësoi Guardiola nga portieri i tij (VIDEO) Bayern Munchen ka realizuar gjatë ditës së djeshme foton zyrtare të skuadrës për sezonin e ri 2013-2014. Kampionët në fu
Bayern bën foton zyrtare, portieri godet Pep (FOTO LAJM) Bayern Munchen ka realizuar gjatë ditës së djeshme foton zyrtare të skuadrës për sezonin e ri 2013-2014. Kampionët në fu
Gabimet në PSG-Barça, UEFA "ngrin" Stark Arbitri gjerman, Wolgang Stark, që drejtoi çerekfinalen e parë të Champions League, PSG-Barcelona (2-2), nuk do të vërsh
Milan-Barça: Mediat madrilene sulmojnë arbitrin gjerman Nuk është vetëm Milani dhe tifozët e tij që janë mëtzitur nga arbitrimi i gjermanit Wolgang Stark në ndeshjen e mbrëmshm
Arbitri i ndeshjes Barcelona – Real, tifoz i Messit Nuk do të jetë portugez, siç e parashikoi Pep Guardiola, por gjerman. Dhe, për më tepër fans i Messit. Arbitri gjerman i
Stark: Eurozona s’ka nevojë për ndihmë Anëtari i Bordit Drejtues të Bankës Qendrore Europiane, Jurgen Stark, deklaroi se disa nga rajonet e Eurozonës kanë regj