999 rezultate për

star

Asmer Bilali dikur ishte kampion boksi, sot u arrestua si pjestar i një grupi kriminal Mes të arestuarëve nga Policia si pjestar i grupit të rrezikshmëve të Bajrajve të Shkodrës figuron edhe kampioni i Boksi
Noizy pendohet për sherrin me Babastars: Jam fajtor, kërkoj falje! "Unë ndihem me të vërtetë fajtor. Nuk e di a do të më pranohet kjo por kërkoj falje, kjo ka ndodhë, ne jemi të rinj dhe
Në burg, gjykata dënon Noizyn dhe reperin Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Pri
OTR dhe BabaStars i japin fund "luftës": Jemi vëllezër! (FOTO LAJM) Ish-pjesëtari i Babastars, Albert Krasniqi dhe reperi Noizy ka lënë pas sherrin e bujshëm dhe kanë vendosur të bëjnë pa
Enca hedh foton e nxehtë, kjo pornostare i nxjerr maçokun (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Enca ka publikuar një foto joshëse në Instagramin e saj dhe të shumta kanë qenë komentet që kanë vërs
Zbulohen pseudonimet e pjestarëve mbretërorë në pallat Për publikun e gjerë ata njihen si Princ Harry dhe Meghan Markle por për ndihmësit mbretërorë dhe truprojat e tyre ata n
Me flokë të krehur në spital, Rudina Magjistari tregon veprimin e çuditshëm para lindjes Moderatorja Rudina Magjistari ka zbuluar për herë të parë një sekret nga momentet e fundit të shtatzënisë. Duke bash
Rudina tregon për herë të parë sekretin nga shtatzania e saj Moderatorja Rudina Magjistari rrallë ka treguar detaje nga shtatzania e saj. Kështu këtë herë ka zbuluar për herë të
Kriteret dhe normat që duhen kapur për të qenë pjestar i FNSH dhe RENEA-s (FOTO LAJM) Forcat Speciale bëjnë herë pas herë pranime të reja në radhët e tyre në varësi të nevojave që ka struktura e tyre. Prani
“Dashuri vrastare”, historia e dhimbshme e 28 vjeçares së dhunuar dhe vrarë nga burri Stefania Formicola ishte vetëm 28 vjeçe kur u vra nga burri i saj në Napoli. Stefania Formicola ishte një vajzë e gëz
Trondit magjistari: Ronaldon po e shkatërron nëna e tij Cristiano Ronaldo u transferua në Itali, por, deri më tani, nuk ka shënuar ende asnjë gol. Ai i kërkoi trajnerit të komb
Start pozitiv për Kosovën, i rrëmben barazimin Azerbajxhanit Ashtu si në ndeshjen e parë të eliminatoreve të Botërorit, edhe në Ligën e Kombeve kosova e nisi me një barazim, por kët
E ka qëlluar ndonjëherë vajzën? Flet Rudina Magjistari Rudina Magjistari ka nisur prej të hënës transmetimin e emisionit të pasdites dhe sot në puntatën e tretë ka zbuluar pak
Vrau gjyqtaren mes Tiranës, merret vendimi i rëndësishëm për Fadil Kasemin Fadil Kasemit, babait të dy fëmijëve që vrau gjyqtaren në Tiranë i është hequr kujdestaria e fëmijëve. Gjykata e Tir
Arrestohen shtatë pjestarë të ISIS në Maqedoni, a janë shqiptarë? Ministri i Brendshëm i Maqedonisë tha se policia ka arrestuar sot shtatë persona që besohet se kanë luftuar në Siri dhe
Rudina Magjistari bie në maninë “silikon”? Emisioni i pasdites "Rudina" është padyshim shumë i ndjekur dhe i pëlqyer nga publiku të cilët e kanë pritur me padurim
Starova flet pas shkarkimet te Feronikeli: Ndihem i tradhtuar Ditën e sotme, u bë edhe zyrtar lajmi i shkarkimit të Sulejman Starovës nga stoli i Feronikelit në Kosovë, ndërkohë që ë
Feronikeli shkarkon Starovën, i gjen menjëherë pasuesin Zëvendësimi i Starovës ka qënë i menjëhershëm te klubi i Feronikelit, duke emëruar Zekirija Ramadanin në vendin e tij.
Zyrtare: Sulejman Starova shkarkohet nga Feronikeli Sulejman Starova i ka dhënë fund aventurës te Feronikeli në Superligën Kosovare. Edhe pse fitoi në sekondat e fundit
Kujdes! Si t'a ristartoni iPhone pa i shkaktuar dëm paisjes Nëse keni në dorë një celular iPhone 8 dhe keni probleme me përdorimin, sot do t'ju mësojmë se si ta ristartojmë atë pa