999 rezultate për

stano

Barazohet derbi, Ronaldo supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Juventusi ka barazuar rezultatin në 1-1 ndaj Interit në ndeshjen miqësore që po zhvillohet në Kinë. Është Cristano R
CR7 prezanton projektin madhështor në Marok Cristano Ronaldo ka kohë të mendojë dhe për biznes. Portugezi së fundmi ndodhet në Marok teksa ndoqi punimet reth Hoteli
CR7 sponsorizon kalimin e Navasit te Juventusi E përditshmja spanjolle "AS" bën të ditur se Cristano Ronaldo i ka sygjëruar Juventusit afrimin e Keylor Navasit, shkru
Makina përfshihet nga flakët, kështu reagojnë dy pilotët (VIDEO) Gara e "Rally de Ranchos" në Buenos Aires mund të kishte përfunduar në një tragjedi të vërtetë. Përfshirja në flakë e
Vetvendosja zgjedh nesër udhëheqësin e saj Nesër do të mbahen zgjedhjet e brendshme në partinë Vetëvendosje. Albin Kurti është kandidati i vetëm në garë për kryet
“Stanozololi”, medikamenti që përdoret për kuajt Analizat antidoping, të cilave u është nënshtruar Romela Begaj kanë zbuluar dyshimet se peshëngritësja shqiptare ka përd
Gjakovarët të painteresuar për protestën kundër pelegrinëve serbë Një numër jo i madh i qytetarëve janë ngritur në protestë pranë kishës ortodokse në Gjakovë me kërkesën për ngritjen e a
Lista Serbe e vendosur për formimin e komunës së re Banorët e fshatit Stanofc janë të shqetësuar për shkak të nismës nga Lista Serbe për të krijuar edhe një komunë të re me
Dopingu, Pulaku e Godellin në pritje të testit B Skandali i tre rasteve të dyshuar me doping me substancën "stanozolol" sipas Federatës Botërore të Peshëngritjes vazhdon
Stanozolol, "mëkati" i kampionëve shqiptarë Daniel Godelli, Romela Begaj dhe Hysen Pulaku, tre peshëngritësit më të suksesëshëm të shtangës shqiptare për vitin 2014
Stanozololi, substanca që ka penalizuar kampionë Në një moment kur sporti shqiptar e mbi të gjitha peshëngritja shqiptare po përjetonte një moment të artë vjen edhe godi
Vrasja makabre, sot ditë zie në Kavadar Kavadari sot mban ditë zie. Flamuri gjithandej në institucione është ulur në gjysmë-shtizë, televizionet nuk do të ke
Në fund shtatorit në Tiranë nis dialogu i nivelit të lartë Brukseli dhe Tirana zyrtare do të ulen në tryezën e radhës të dialogut të nivelit të lartë, e para, qëkurse Shqipëria mo
Zyrtarit serb i “rrezikohet” jeta nga shqiptarët në Ukrainë Dragan Stanojevic i cili është kryetar i Kuvendit të diasporës serbe, ka deklaruar për portalin serb "Kurir" se jeta e t
Stano: Me rëndësi të gjendet zgjidhje për emrin Zëdhënësi i komisionerit për zgjerim pranë BE-së Peter Stano ka thënë se qeveria joformale e BE-së mbetet në propozimin
Stano: Maqedonia të vazhdojë me reformat që e çojnë drejt BE Ndryshimet në kodin zgjedhor kaluan në Kuvend me procedurë të shkurtuar. Marrëveshja mes qeverisë dhe opozitës kaloi me
Marrëveshja e Marsit, kusht për dialogun me BE-në Miratimi i rekomandimeve të marrëveshjes politike të 1 marsit vitin e kaluar definitivisht janë kusht që Komisioni Evrop
Lideri i LSDM-së Zaev dhe Shekerinska sot do të takojnë Fylen Lideri i partisë opozitare LSDM, Zoran Zaev së bashku më zëvendësen e tij Radmilla Shekerinska sot në Bruksel do të tako
Stano: Maqedonia, vështirë të nisë procesi i skriningut A është e mundur që Maqedonia të fillojë të paktën procesin skrinin, që paraqet analizë më të thellë në legjislacionin v
Gjakova kundërshton kandidatët e “Listës Qytetare Serbe” në zgjedhje Certifikimi i Listës "Iniciativa Qytetare Serbe" është kundërshtuar nga shoqata "Thirrjet e nënave" në Gjakovë dhe famil