Meta kërcënon me prerje dore Kryemadhin, Bashën e Edi Ramën: Do e bëj unë!
999 rezultate për

standard

Dëmtimi i Vojvodës, Torino tregon gjendjen e yllit të Kosovës Mërgim Vojvoda ka pësuar një lëndim në krahun e tij të majtë në ndeshjen e Kupës së Italisë kundër Milanit. Torino ka
Fatmir Mediu këshillon Metën: Nëse Kuvendi nuk të pyet, shpërndaje! "Meta duhet të shpërndajë parlamentin nëse parlamenti nuk merr në konsideratë dekretin e tij për kthimin e ndryshimeve t
Fuga: Pa njohje reciproke Kosovë-Serbi, edhe Shqipëria mbetet jashtë BE-së Akademiku Artan Fuga ka reaguar për marrëveshjen në Shtëpinë e Bardhë midis mes Kosovës dhe Serbisë teksa thekson se Shq
Hajdari e gatshme të bashkëpunojë me PD-në, çfarë do të ndodhë më 30 korrik Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik, teksa deputetja Rudina Hajdari ka bërë me dije se ka marrë garanci nga PS-ja
DASH: Shqipëria s’përmbush standardet më minimale në luftën ndaj trafikimit njerëzor Departamenti Amerikan i Shtetit për Monitorimin dhe Luftën e Trafikimit të Qënieve Njerëzore publikoi Raportin Vjetor të
DerStandard akuzon Ramën: Shembja e Teatrit, një grusht shteti në kohë korone! Media gjermane Der Standard ka bërë një shkrim në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar, ku e quan këtë të fundit me iro
Vaksina kundër Covid-19, shkencëtarët kalojnë në fazën e dytë Kina nisi fazën e dytë të testeve klinike për një vaksinë kundër koronavirusit të ri. Shkencëtarët bënë injektimin e saj
Raporti i frikshëm: Qindra mijë familje shqiptare do goditen nga varfëria Ekonomia shqiptare, nga 15 më të rrezikuarat në botë nga koronavirusi. Ky është rezultati i raportit të Standard and Poo
Super Arsenali, mposht Evertonin e Ancelottit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 3-2 Evertonin. Miqtë e drejtuar nga Ancelotti arrijnë të gjejnë golin e avantazhit pas vetëm gj
Zv.ministrja e Shëndetësisë: Mos përhapni panik! Karantina plotëson standardet Akuzave të Partisë Demokratike se Ministria e Shëndetësisë nuk po jep transparencë po dhe aktron me masat e marra në pik
Admir Shabani: Po ndjekim standardet e BE Admir Shabani dhe Lupka Guguceva janë dy nënpunësit e KSHZ-së që ideuan aplikimin e trajnimit të këshillave zgjedhore pë
Zbythet Rama, Balla njofton tërheqjen nga ligjet "anti-shpifje" Balla ka deklaruar në Kuvend se do të shtyhet shqyrtimi i dekretit të Presidentit. Kjo pasi ata kanë vendosur të pres
Spiropali ka dy standarde për "mbrojtjen e identitetit të viktimave" Shkelja e privatësisë ishte një nga argumentat e përdorur nga maxhoranca për të mbrojtur paketën antishpifje në Kuvend.
Futbollisti i Standard Liege bën veprimin e çuditshëm, kap topin me dorë në mes të fushës (VIDEO) Një episod mjaft interesant ka ndodhur në ndeshjen e përfunduar me rezultatin 2-2 mes Standard Liege dhe Arsenal, e vlef
Arsenal pa 6 lojtarë në ndeshjen e Europa League Arsenali sot e ka mundësinë e fundit që në një mënyrë të shpëtoj sezonin. Skuadra e drejtuar nga Ljumberg do të luaj
Të gjithë po armatosen në Ballkan, vetëm Shqipëria dhe Kosova jo A ka garë armatimi mes shteteve të Ballkanit apo vetëm po modernizojnë kapacitete ushtarake, apo po përshtaten shtetet a
A do i japë dritën jeshile Parisi Maqedonisë? Ja qëndrimi që kanë francezët Franca mbetet e pavendosur për miratimin e datës për Maqedoninë e Veriut për fillimin e negociatave të anëtarësimit në B
Dibra rrezikon të mbulohet nga plehrat Pas grevës së punonjësve të Ndërmarrjes publike komunale “Standard” në Dibër për shkak të kontributeve të papaguara në p
Shqipëria, votime si në komunizëm! Reportazh i "Der Standard" Nga Adelheid Woelfl Në një shkollë të vjetër, të lyer me ngjyrë të kuqe dhe të verdhë, në periferi të fshatit
Gjata bën deklaratën e fortë: Jemi të gatshëm të hyjmë në zgjedhje vetëm kur plotësohen standardet Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Opinion” është shprehur se opozita do