999 rezultate për

stampuara

E marrosur pas burrit, ja çfarë i bën para se të niset në udhëtim (FOTO LAJM) Një 20 vjeçare e fiksuar pas bashkëshortit të saj, i ka bërë një dhuratë tejet te veçantë ku citohej se nuk duhet të shi
Lulet, tendenca aktuale e modës Nuk janë gjithmonë të kombinueshme dhe nuk i përshtaten çdo lloj trupi, por ato janë të zonjat e pasarelave të kësaj pra