999 rezultate për

stampuar

Pas Katalunjës edhe Vojvodina kërkon referendum për pavarësi (FOTO LAJM) Grafite te të shumta janë stampuar nëpër muret e Vojvodinës, krahinë e mbetur në Serbi, mbi të cilat shkruhet “Vojvodina
Katalonja sjell shpresa për pavarësi të kësaj zone në Serbi Grafite te të shumta janë stampuar nëpër muret e Vojvodinës, krahinë e mbetur në Serbi, mbi të cilat shkruhet “Vojvodina
Siguroi “timonin” me 74 mandate, Rama falenderon shqiptarët Pas rezultateve të suksesshme që PS korri në të gjithë vendin, kryeministri Edi Rama ka falenderuar votuesit këtë mëngje
Nëse e shihni këtë numër të stampuar mbi fruta mos i hani! (FOTO LAJM) Kur keni qenë të vegjël mund t’i keni mbledhur dhe t’i keni ngjitur në çdo objekt të mundshëm të kuzhinës apo në librat
Rama dhe Shalsi të stampuar në thasët e plehrave Një prej protestuesve ka gjetur një formë të veçantë për të shprehur indinjatën. Siç shihet edhe nga fotoja në fjalë
Shqiptarët gjobiten në Budva pasi ktheheshin nga Franca me flamurin kuqezi Plot 230 euro u ka kushtuar shtetasve shqiptare të cilët po ktheheshin nga Franca dhe në automjetin e tyre kishin të sta
E marrosur pas burrit, ja çfarë i bën para se të niset në udhëtim (FOTO LAJM) Një 20 vjeçare e fiksuar pas bashkëshortit të saj, i ka bërë një dhuratë tejet te veçantë ku citohej se nuk duhet të shi
Ja si motivohet Balotelli për Botërorin (FOTO-LAJM) Sulmuesi i kombetares italiane, Mario Balotelli ka postuar ne faqen e tij ne Facebook, nje fotografi te Kupes se Botes,
Jeta në fotografi (FOTO-LAJM) Fotografia nga njera anë është dokument i rëndësishëm i historisë, e cila qëndron në arkivat e insitucioneve të ndryshme
Lulet, tendenca aktuale e modës Nuk janë gjithmonë të kombinueshme dhe nuk i përshtaten çdo lloj trupi, por ato janë të zonjat e pasarelave të kësaj pra