999 rezultate për

stamford

ZYRTARE/ Chelsea transferon portierin nga Franca Chelsea ka njoftuar se ka kompletuar transferimin e portierit Edouard Mendy nga Rennes. 28 vjeçari është larguar nga
Chelsea dhe Juventusi gati për një marrëveshje të befasishme Chelsea dhe Juventusi raportohet se janë gati të arrijnë një marrëveshje për shkëmbimin e dy lojtarëve, Bernadeschi-Jorg
Wenger tregon arsyen pse Chelsea e deklasua nga Bayerni Ish-trajneri i Arsenalit ka komentuar humbjen qw pwsoi Chelsea ndaj Bayern Munchen nw "Stamford Bridge" duke zbehur shan
Disfatat në shtëpi, "shpërthen" Lampard Chelsea vazhdoi ti zhgënjejë tifozët në shtëpi. Londinezët dolën pa asnjë pikë ditën e djeshme nga ‘Stamford Bridge’, pa
Lumë golash në "Stamford Bridge", Chelsea barazon shifrat ndaj Ajax (VIDEO) Janë shënuar plot 8 gola në sfidën Chelsea-Ajax. Vendasit kanë barazuar 4-4 duke përfituar nga dalja me karton të kuq e
Man United zhbllokon rezultatin në 'Stamford Bridge' (VIDEO) Manchester United ka arritur të kalojë në epërsi përballë Chelsea në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqtë ka shënua
Chelsea mposhtet nga Valencia në "Stamford Bridge" (VIDEO) Ne ndeshjen e parë për fazën e grupeve të Champiosn League, Chelsea është befasuar nga Valencia në shtëpi. Pjesa e pa
Befasohet Chelsea, Valencia zhbllokon rezultatin në "Stamford Bridge" (VIDEO) Chelsea është befasuar në "Stamfrod Bridge" nga Valencia teksa spanjollët kanë kaluar në epërsi në me anë të sulmuesit R
Heshtje në "Stamford Bridge", Leicester barazon rezultatin (VIDEO) Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për
Chelsea-Leicester, Lampard i duhet fitorja e parë Pas dy paraqitjeve bindëse, por që nuk mori rezultatet që dëshironte, Chelsea do të kërkojë sot fitoren e parë me Lampar
'Stamford Bridge' "pushtohet" nga Rita Ora, këngëtarja shënon gol (FOTO & VIDEO) Rita Ora ka perfomuar dje në pushimin mes pjesëve në lojën e yjeve të organizuar për bamirësi nga SoccerAid. Mbrëmë ë
Rita Ora dhuron spektakël në Stamford Bridge të Londrës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ditën e djeshme performoi në Stamford Bridge në Londër, organizim
William flet për të ardhmen e Eden Hazard Braziliani i Chelsea-t Ëilliam, ka deklaruar se nuk e di të ardhmen e Hazard, por shpreson që belgu të qëndrojë në Stamf
Chelsea nuk ndalet, Hazard shënon golin e dytën Tottenhamit (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Tottenham Hotspur në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, E
Arrihet marrëveshja Morata është futbollist i Atletico Madridit Aventura e keqe e Alvaro Moratas në “Stamford Bridge” duket se do të marrë fund. Chelsea dhe Atletico Madrid thuhet t
“Çmenduri” në "Stamford Bridge", Chelsea barazon 2-2 me United (VIDEO) Spektakël, gola dhe emocione rezervoi takimi i pasditës mes Chelsea dhe Manchester United në “Stamford Bridge”. Nga një
Atletico Madrid kërkon sulmuesin e Chelseat Atletico Madrid ka shprehur interesim për sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Edhe pse skuadra spanjolle ka sulmu
Maurizio Sarri shihet në Stamford Bridge (FOTO LAJM) Maurizio Sarri është afër zyrtarizmit tek skuadrab angleze, Chelsea Football Club. Ai udhëtoi sot nga Milano për në
Chelsea ndalon planet për ndërtimin e Stamford Bridge Roman Abramovich sot e ka vënë të ardhmen dhe pronësinë e tij në Chelsea në dyshim duke tërhequr kërkesën për vizë të re
Tottenham thyen mallkimin, fiton pas 28 viteve në "Stamford Bridge" (VIDEO) Tottenham ka marrë një fitore të rëndësishme sot pasdite në Londër ndaj Chelseat në "Stamford Bridge". Spursat thyen