E FUNDIT/ Gjendet i vdekur në breg një 70-vjeçar tek Shkëmbi i Kavajës
999 rezultate për

stambollit

Aktorja dhe këngëtarja e njohur turke dënohet me burg sepse fyeu Erdoganin Një gjykatë rajonale e Stambollit vendosi 11 muaj e 20 ditë burg për këngëtaren turke dhe aktoren Zuhal Olcay për "fyerj
Federata turke merr vendimin për derbin e Stambollit që u pezullua nga Pepe (VIDEO) Derbi i Stambollit mes Fenerbahces dhe Besiktasit, u ndërpre paranjë jave për shkak të goditjes në kokë të trajnerit të
Taksi luksi për qytetarët e Stambollit Taksitë të dizenjuara enkas për lëvizje më komforte në Stamboll, kanë një kapacitet prej nëntë pasagjerësh, brenda të ci
Fshati shqiptar në mes të Turqisë ruan traditat shekullore (FOTO LAJM) Arnavutköy nënkupton fshatin e shqiptarëve dhe i përket rrethit të madh urban të Beşiktaş në Turqi. Ky ësht
Kush është ëngjëlli që mbron sulltanin e Stambollit (FOTO LAJM) Vizita e Erdoganit, në Greqi është vlerësuar si historike. Por duket se vëmëndja e reporterve nuk ishte tek ai por is
Jeta luksoze e fëmijëve të pasanikëve të Stambollit (FOTO LAJM) Të rinjtë e familjeve të pasura të Stambollit, të lenë pa fjalë me jetën luksoze që bëjnë. Në disa postime të tyre në
"Kemi vetëm 10 minuta karburant", kaos me avionët në aeroportin e Stambollit Prej disa orësh tafiku ajror në aeroportin Ataturk të Stambollit ndodhet në kaos. Dhjetra avionë presin në ajër për
Ngritën dy gishtat, arrestohen krushqit në mes të Stambollit Krushqit që shoqëronin një çift që po martohej në Stamboll, më parë panë qelinë e burgut se sa sallonin ku do të organiz
Zajmina i “çmend” turqit, del me të brendshme në mes të Stambollit (FOTO LAJM) Këngëtarja Zajmina Vajsari po qëndron në Stamboll për disa ditë. E mesa duket ajo ka vendosur t’i “çmend” turqit me lin
Helikopteri rrëzohet në mes të Stambollit, vdesin pesë persona (FOTO LAJM) Një helikopter civil është rrëzuar para pak minutash në Stamboll duke shkaktuar vdekjen e pesë personave. Aksidenti
Pirlo kujton finalen e Stambollit: Qava në fushë dhe në dhomat e zhveshjes Andrea Pirlo po numëron muajt e fundit në futbollin e luajtur, teksa mesfushori i njohur italian ka një karrierë brilant
Sulmuesi i Stambollit kërkon të dënohet me vdekje: Doja të vrisja të krishterë Militanti i ISIS-it, Abdulkadir Masharipov, i cili vrau 39 persona mbrëmjen e ndërrimit të viteve në zemër të Stambollit
Publikohen pamjet e para të arrestimit të terroristit të Stambollit (VIDEO) Mediat turke së fundmi kanë publikuar pamjet e para të arrestimit të Abdulkadir Masharipov, terroristit i cili në natën
Masakra në Stambollit, autori është një qytetar uzbek Mediet turke kanë publikuar se atentatori i masakrës së Stambollit natën e Vitit të Ri në lokalin Reina ku humbën jetën
Turqia bie pre e një tjetër sulmi me armë, dy persona të plagosur në Stamboll (VIDEO) Një sulm tjetër me armë ka ndodhur, pasditen e sotme, në një restorant në lagjen Fatih të Stambollit, ku dy persona janë
Vajza që u vra në sulmin e Stambollit e kishte parashikuar vdekjen e saj 1 ditë më parë Njëra nga viktimat e shumta që u vra në sulmin terrorist që ndodhi në klubin e natës në Stamboll natën e Vitit të Ri, m
Sulmi terrorist në Stamboll, rritet në 14 numri i të arrestuarve Autoritetet turke kanë vazhduar arrestimet pas sulmit terrorist të ndodhur në Ortakoy të Stambollit në orët e para të kë
Arrestohet gruaja e terroristit të Stambollit: Mësuam për sulmin nga televizori Autoritetet turke kane arrestur mëngjesin e sotëm bashkëshorten e sulmuesit të Stambollit, pas një kërkimi të intensifi
Terroristi i Stambollit filmoi veten pak para sulmit në lokalin e natës (VIDEO) Mediat turke kanë publikuar një video-incizim të bërë nga vetë terroristi i sulmit në Stamboll para se të kryente sulmi
Publikohet pamje të reja, terroristi i Stambollit , bisedon i qetë me njerëzit pas masakrës (VIDEO) Pas publikimit të një fotografie të personit të gabuar që pretendohej se ishte terroristi i ISIS që shkaktoi masakrën në