999 rezultate për

stallone

Ish-gruaja e Stallones: Si e tradhtoi burri Madonnën me mua (FOTO LAJM) Aktorja e njohur daneze si dhe ish-bashkëshortja e Silvestër Stallones, Brigitte Nielsen nuk ka shkuar asnjëherë mirë me
Prapaskenat: Richard Gere dhe Sylvester Stallone gati sa nuk u rrahën për princeshë Dianën Princesha Diana, sipas mikut të saj Elton John, kishte shumë ndikim mbi meshkujt. Në librin e tij të kujtimeve, që do
73 vjeç dhe sfidon djemtë e rinj, Sylvester Stallone tregon muskujt (FOTO LAJM) Sylvester Stallone duket se ka arritur të ruajë format fizike, edhe pse në moshën 73-vjeçare. Aktori i emëruar për çm
E pa dëgjuar më parë, Sylvester Stallone vendos çmimin maramendës për një foto Sylvester Stallone është një ndër aktorët më të suksesshëm dhe më të preferuar nga të gjithë, po ashtu ai është i njohur
"Roki" hetohet për favore seksuale Prokurorët e Los Angelos thanë të mërkurës se sektori i tyre i krimeve seksuale ishte duke shqyrtuar një rast kundër Syl
U operua me urgjencë, Stallone kritikon publikisht Schwarzenegger Një ndërhyrje urgjente në zemër për aktorin Arnold Schwarzenegger. 70-vjeçari, ish-guvernator i shtetit të California u
Çfarë fshihet pas fotos së "kobshme" të aktorit Sylvester Stallone ? Para disa ditësh mediat ndërkombëtare e bënë të vdekur aktorin e njohur Sylvester Stallone. Bashkë me lajmin u postua
Stallone ironizon situatën: ''Është mrekulli të rikthehesh nga vdekja'' (VIDEO) Lajmi është përhapur më shpejtësi para pak ditwsh dhe i ka bërë lëmsh të gjitha. Vdekja e ''Rocky'', Sylvester Stallone
"E mrekullueshme të kthehesh nga vdekja", reagon Sylvester Stallone (VIDEO) Sylvester Stallone ka reaguar pas lajmeve që u përhapën dje në media se ai kishte vdekur, lajm i cili u nda me shpejtësi
Sylvester Stallone ka vdekur? Mediat e huaja tmerrojnë njerëzit “Aktori i madh e i famshëm në të gjithë botën, Sylvester Stallone, është ndarë nga jeta ditën e sotme, pas një beteje me
Gafa e artistit shqiptar: Vdes Sylvester Stallone (FOTO LAJM) Stefi Prifti është një këngëtar i njohur bashkë më vëllain e tij Endrin. Por sot Stefi duket se ka bërë një gafë të madh
Stallone suprizon fansat, prezanton pikturën e tij Ylli i filmave aksion Sylvester Stallone na paska edhe një pasion tjetër, atë të pikturës, dhe ka vite të tëra që merret
Sistine Stallone vajza seksi e Rambo-s pozon për revistën Love Sistine Stallone njihet si vazja e aktorit të njohur Sylvester Stallone. Ajo së fundi ka publikuar disa foto ku tregon l
Stallone blen statujën me imazhin e tij prej 400 mijë dollarësh! Silvester Stallone mesa duket theu rekordin e yjeve hollivudianë për blerjen e dhuratës më të shtrenjtë për festat e fun
Sylvester Stallone kërkon hetimin e një gruaje Sylvester Stallone është gati të kërkojë që policia të hetojë një grua që, siç është thënë, ka paraqitur një raport që p
E akuzuan për përdhunim, ish-gruaja mbështet Silvester Stallonen “Gjatë verës në 1986 ne ishim të martuar dhe unë nuk ndahesha asnjë moment nga Sylvester dhe ai ishte gjithmonë me mua”.
E pabesueshme! Sylvester Stallone akuzohet për përdhunimin e një të mitur Aktori i madh Sylvester Stallone akuzohet për abuzim seksual ndaj një 16-vjeçarja ku sipas saj aktori dhe truproja e tij
“Bumi” i ngacmimeve seksuale, akuzohet edhe aktori i preferuar i shqiptarëve Ngjarje dhe akuza të reja në lidhje me ngacmimet seksuale dalin çdo ditë në Shtetet e Bashkuara. I përfshirë këtë her
Sylvester Stallone, kampion në jetë kampion në skenë (VIDEO) Atë e tallnin shokët se ishte i shkurtër në moshën 13-vjeçare si edhe për zërin duke bërë që të ndërronte disa herë shko
Mediat shpallin "gabimisht" të vdekur Sylvester Stallone Një lajm i rremë, i përhapur nga CNN që pretendon se aktori i njohur Sylvester Stallone ka ndërruar jetë në moshën 70-v