999 rezultate për

stalle

E RËNDË/ Vetëvaret në stallën e bagëtive 51 vjeçarja, la pas tre fëmijë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Urën-Vajgurore, ku një 51-vjeçare nga fshati Skrevan i ka dhënë fund jet
Po ngrohej tek soba në stallë, fqinjët e 2-vjeçarit flasin për ngjarjen e rëndë Familja e Hakik Çokut në Laç ka hapur dyert e zisë pas tragjedisë së rëndë që ndodhi në banesën e tij, ku një kasolle u
Të braktisur pas tërmetit, familja shqiptare që jeton në stallë Shumë prej banorëve të prekur nga tërmeti shkatërrues që goditi Shqipërinë ende nuk e dinë se çfarë do të bëhet me jetën
I vendosën tritol stallës në Dibër, cilat janë pistat ku po hetohet Një shpërthim me tritol ka ndodhur në murin e një stalle në Maqellarë ditën e djeshme. Shpërthimi ndodhi në stallën e sh
Turbina, një hale, një kapanon, një hangar, një barrakë kampesh përqendrimi, një stallë derrash As kam pikë fije dyshimi që çështja e Teatrit është e lidhur me zhdukjen e kujtesës
​Digjet një stallë e bagëtive në Lipjan Dje në fshatin Sllovi të Lipjanit, në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një stallë e bagëtive, pronë e vi
Burri var veten në stallën e lopëve në Korçë Një burrë rreth të pesëdhjetave ka varur veten gjatë ditës së sotme në Korçë. Burime nga policia lokale bëjnë me dije
Zjarri përpin stallën në Pukë Zjarri ka përpirë një stallë bagëtish pasditen e sotme në fshatin Gjegjan të Pukës. Mësohet se zjarri ka rënë në stal
Denoncimi: Kushtet skandaloze të dentistit që shkulte dhëmballë në një “stallë” Një qytetar denoncon në emisionin “STOP” kushtet skandaloze të një klinike dentare në Zavalinë të Elbasanit, duke e shoq
Zjarr shkrumbon fermën me 28 lopë (FOTO LAJM) Një zjarr i rënë në një fermë në Feriza ka djegur 28 krerë lopë në stallë duke shkatërruar ekonomikisht një familje të t
Shkrumbohet stalla në Gjirokastër, digjen 40 bagëti të imta Një shkëndijë elektrike është bërë shkak që një stallë të digjej e tëra, ku në të ndodheshin 40 bagëti të imta. Një
Arrestohet shqiptari nga Llojani, mbante ilegalisht 35 refugjat në stallë Në një kontroll të kryer mbrëmë në fshatin Llojan përkatësisht në shtëpinë e Q.A.(46), janë gjetur 35 refugjatë të fsheh
Kapet 37 vjeçari që fshihte drogën në kasollen e bagëtive Një 37 vjeçar është kapur nga uniformat blu, pasi kishte fshehur drogën në stallën e bagëtive. Bëhet fjalë për 18 kg kan
Shqipëria stallë, populli bagëti (FOTO) Protesta e Ditës së Rinisë u shndërrua në një protestë opozitare, në dhunë dhe lemeri shkaterimesh në mes të kryeqyteti
Motra e Laura Vorpsit vlerëson Ramën: Kryeministria më parë ishte si stallë Motra e Laura Vorpsit, në një intervistë për “Kohën Ditore” ka thënë se kryeministri Rama i ka dhënë Shqipërisë, pasi si
Ngelësit e kthejnë shkollën në stallë (FOTO LAJM) Rreth 100 nxënës të një shkolle të mesme në Monroe County në Tennessee të SHBA, kanë mbushur korridoret me gjëra të ndry
Digjen bagëtitë e 61 vjeçarit në Pukë si pasojë e rrymës elektrike Mbrëmjen e djeshme, rreth orës 21:45, flakët e zjarrit që kanë përfshirë një stallë ka sjellë djegien e bagëtive. Dyshoh
Bie tavani i stallës, vdes 13-vjeçari Një 13-vjeçar nga fshatin Gjuraz te Bulqizës ka gjetur vdekjen si pasojë e shembjes së catisë së një stalle të vjetër në
Histori të çuditshme me kafshë (VIDEO) Dy histori të veçanta të cilat vijnë nga Austria dhe Meksika. Një qen Dalmat austriak nuk humbet nga sytë këlyshin e qen