999 rezultate për

stafit

ZYRTARE/ Barzagli mer një rol të ri te Juve Më 16 maj të këtij viti, ish mbrojtësi i Juventusit dhe Italisë Andrea Barzagli vendosi t’i japë lamtumirën futbollit të
Babai i Mustafit: Mirë për të dhe për klubin që të largohet Shkodran Mustafi nuk është duke i kaluar momentet më të mira në Arsenal. Mbrojtësi shqiptar ka qenë shumë i kritikuar
Fituan 3.7 milion euro nga kreditë, arrestohen 7 persona në Tiranë, pjesë e stafit për fondacione Policia i ka dhënë fundn një grupi, pjesë e një stafi për dhënie kredie me qëllim përfitimi. Janë arrestuar 7 persona
E pabesueshme: Gafa e Shkodran Mustafit bëhet "hit" në internet "Topçinjët" u përballën me Colorado Rapids, në një ndeshje e cila i takoi në tërësi skuadrës së Unai Emery. Arsenal f
Arrestohet nga policia punonjësi i zjarrëfikëses që dhunoi pjesëtarin e stafit të kandidatit të pavarur Policia ka arrestuar një punonjës të Bashkisë së Devollit, pasi ai ka dhunuar një prej anëtarëve të stafit të kandidatit
Arsenali gjen pasuesin e Mustafit te Roma Arsenali ka hyrë në garë për qëndërmbrojtësin e Romës Kostas Manolas. Greku përfundoi në listën e dëshirave të cilët
Shkodran Mustafi rikthehet në stërvitje te Arsenali Arsenali ka konfirmuar rikthimin e Shkodran Mustafit dhe Henrikh Mkhitaryanit në stërvitje të plota me skuadrën. Sipa
Gonzalo Higuain udhëton për në Londër? Gonzalo Higuain i ka thënë lamtumirë shokëve të tij të skuadrës në Milan dhe stafit, kurse sonte pritet që të udhëtoj në
Kjo është paga e Granit Xhakas dhe e Shkodran Mustafit te Arsenali Futbollistët shqiptarë të Arsenalit, Granit Xhaka e Shkodran Mustafi, janë lojtarë mjaft të rëndësishëm për Arsenalin, d
Iniesta bëhet pjesë e stafit të Guardiolas? Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, ka thënë se ai nuk e di se çfarë do të ndodhë në të ardhmen kur i
​Doktorët e spitalit në Britani i vjedhin të dhënat mjekësore të Fergusonit Tre anëtarë të stafit mjekësor të spitalit ku u trajtua ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson,
Kosova në krizë për profesorë, dhjetra programe mund të mbyllen Një pjesë e madhe e programeve në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina” varen nga bashkëpunëtorët e jashtëm, pasi
Pamje që po trondisin rrjetin, pitoni gjigant bie në mes të stafit të bankës (VIDEO) Një video e publikuar së funmdi në rrjet është bërë virale për shkak se aty ndodh një ngjarje krej e papritur. Bëhet
"Mysliman m*ti", kjo ishte shprehja që tërboi Khabib-in ndaj stafit të McGregor Përçarjet dhe sulmet e Khabib Nurmagomedovit dhe ekipit të tij ndaj Conor McGregorit pas meçit “UFC 299” vazhdojnë ende,
Dalin pamjet ku McGregor godet stafin kundërshtar Dueli për titullin kampion bote në UFC për peshat e lehta nxorri si fitues rusin Khabib Nurmagomedov i cili fitoi me nok
Pamje të reja, me kë e kishte inatin Khabib (VIDEO) Khabib ka mundur në raundin e 4, irlandezin McGregor, duke mbrojtur kështu titullin e tij si Kampion Bote. Ndeshja n
UP-ja është bërë vatër e korrupsionit dhe të gjitha të zezave Me korrupsion të formave të ndryshme, nepotizëm e klientelizëm është duke u përcjellë procesi i emërimit, riemërimit dhe
Zyrtare: Kamza shkarkon trajnerin Devolli Humbja ndaj Teutës ka rezultuar fatale për Bledar Devollin dhe ndihmësit e tij.. Edhe pse situata dukej e qetë, klubi i
Erdhi Mehmeti, Partizani largon ndihmëstrajnerin serb Me afrimin e Dritan Mehmetit në rolin e zëvendëstrajnerit, një pjesëtar i stafit teknik del i tepërt te Partizanin. Bëhe
Franca largohet nga Rusia, por reagimi i stafit të hoteli do ju emocionojë (VIDEO) Pas përfundimit të Kampionatit Botëror, Franca u largua nga Rusia me trofeun e Kupës së Botës. Por, skuadra e Francës