999 rezultate për

stafin

Begolli: Për të mirën e qytetarëve pranuam të jemi në stafin e Ahmetit Gent Begolli, i AAK-së Drejtor i Shërbimeve Publike në Komunën e Prishtinës, ka dhënë arsyet se pse ka lidhur marrëveshj
Teuta merr në provë talentin e PSG-së E enjtja ishte një ditë pushim për Teutën pas impenjimit në Kupën e Shqipërisë kundër Kamzës, ku shpenzuan shumë energji
Ancelotti shpërngulet në Angli, mediat mundohen të gjejnë arsyen Carlo Ancelotti ka vendosur të jetojë në Londër, edhe pse për momentin nuk është i punësuar në ndonjë skuadër angleze.
De Biasi përgatit valixhet për rikthimin në Itali Ndonëse ka vetëm pak ditë që u shkarkua nga Alavesi, duket se Gianni De Biasi do të rikthehet shumë shpejt në pankinë. E
Interi gati ta kënaqë Arsenalin bashkë me Mustafin, vetëm për ta mbyllur transferimin E përditshmja italiane ‘La Gazzetta dello Sport’, ka shkruar se Mustafi mbetet objektivi kryesor për mbrojtjen e Interit
Preiti konfirmon qëndrimin e trajnerit italian në stolin e Partizanit Paraditen e sotme në ambientet e klubit Partizani u zhvillua një mbledhje me stafin ku u analizua ecuria e skuadrës dhe
Zyrtare: Gjoka trajneri i ri iVllaznisë Ernest Gjoka tashmë ka marrë zyrtarisht detyrën si trajneri i ri i Vllaznisë, pas dorëheqjes së Armando Cungut. Gjoka do
PS shkurton me 74 vota stafin e Vettingut, bie ligji i "plehrave" Edhe pse janë mbushur plot 17 orë debat në seancën maratonë, Partia Socialiste sërish nuk ka pranuar sugjerimet e PD-së
Sheiku blen apartamente marramendëse për familjen dhe stafin (FOTO LAJM) Një sheik i pasur nga Arabia ka blerë dy apartamente luksoze në Knightsbridge për t’ia lënë familjes së tij dhe stafit q
DALIN FOTOT/ Donin të hynin pa radhë, si u dhunua infermierja e pediatrisë nga një familje e tërë në QSUT (FOTO LAJM) Dalin fotot e dhunës ndaj stafit të mjekëve dhe infermierëve në Urgjencën e Pediatrisë në QSUT. Një grup familjarësh
E FUNDIT/ Romët rrahin stafin e urgjencës së pediatrisë në QSUT Infermierë dhe mjekë në ugjencën e pediatrisë së QSUT-së në Tiranë kanë perjetuar momente tmerri pak minuta më parë teks
Interi zbulon arsyen e tërheqjes nga gara për Mustafin Drejtori i Interit, Piero Ausilio ka zbuluar arsyen e tërheqjes nga gara për transferimin e mbrojtësit shqiptar, Shkodra
Arsenali ia "le seen" ofertën për Mustafin Interit Inter akoma po pret për një përgjigje të Arsenalit në lidhje me ofertën e tyre për mbrojtësin e krahut Shkodran Mustafi.
Inter pret me e ethe përgjigjen e vonuar të Arsenalit për Mustafin Inter e dëshiron me çdo kusht mbrojtësin shqiptar të krahut Shkodran Mustafi. Ata nuk kanë arritur ende një marrëvesh
Inter dërgon ofertën zyrtare tek Arsenal për Mustafin Inter nuk ka hequr dorë akoma nga nënshkrimi me Shkodran Mustafi. Interi po interesohet sërish për nënshkrimin e Must
Tmerr në avion, pasagjeri i dehur rreh stafin (VIDEO) Një pasagjer i dehur ka filluar të godasë pjestar të ekuipazhit të të avionit teksa po fluturonte nga San Francisco në M
Albeu.com sjell nga Torino momentet e "çmendurisë" së Mihajloviç me stafin (FOTO LAJM) Sinisa Mihajloviç shpërtheu mbrënë në ndeshjen Torino-Sassuolo, të fituar nga torinezët me rezultatin 3-0, duke u ulërit
Wenger i përgjigjet ofertës së Interit për Mustafin Arsene Wenger nuk pret oferta për Shkodran Mustafi. Interi kishte bërë një ofertë të cilën Arsenali refuzoi, ndërsa J
Mediat greke: Serbët po i prishin raportet me Maqedoninë për shkak të Kosovës Ditëve të fundit diplomatët grekë kanë ndjekur zhvillimet në Ballkan, pasi Serbia e tërhoqi gjithë stafin nga ambasada e
Serbia tërhqe gjithë stafin diplomatik nga Maqedonia Serbia ka tërhequr gjithë stafin diplomatik nga Shkupi, por duke mos dhënë detaje mbi këtë vendim. Ministria e Jashtme