999 rezultate për

stafi

Ekipi i Bologna ndërpret stërvitjen, pjestari i stafit dyshohet për koronavirus Një rast “i dyshimtë me koronavirus” në stafin e Bologna ka bërë që të ndërpritet urgjentisht stërvitja. Vetë klubi ka d
Manchester United rikthehet në stërvitje, "mahnitet" stafi mjekësor Lojtarët e Manchester United janë rikthyer në stërvitje në gjendje të shkëlqyer fizike, duke kënaqur stafin mjekësor të
Shpërthen infeksioni te bluzat e bardha, preken nga koronavirusi 15 persona të stafit 15 persona nga personeli mjekësor kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Dyshimet janë se ata janë infektuar nga
Edhe "Shtëpia e Bardhë" e frikësuar, stafi urdhërohet të vendosë maska Stafi i Shtëpisë së Bardhë u urdhërua të vendosë maska në fytyrë, pasi dy pjesëtarë të tij dolën pozitivë në testet për
''Me çfarë të drejte i fusin duart një gruaje'', infermieri reagon për dhunën e stafit mjekësor Infermieri Frrok Bardhi ka reaguar për protestën e djeshme në sheshin “Skënderbej” dhe për videon që qarkullon për dhunë
Kurti i drejtohet të moshuarve: Do të keni gjithmonë mbështetjen e Qeverisë sime Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot gjatë ditës, së bashku me ministrin në detyrë të Shënde
Fjoralba Ponari e thotë hapur, me kë nga stafi i "E diell" shkon më shumë (FOTO LAJM) Fjoralba Ponari ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se me cilat nga vajzat e programit ‘E diell’ gëzon m
Tri raste pozitive me coronavirus në Bundesligë, vështirësohet nisja e kampionatit Pas fillimit të stërvitjeve në grupe të ndara, klubet e Bundesligës kanë nisur testimin e lojtarëve dhe stafit. FC Kö
Dy javë në luftë për jetën, vdes nga koronavirusi vëllai i Nehat Kullës Një punonjës i Doganës shqiptare ka ndërruar jetë pas infektimit me COVID-19. Kolegët dhe stafi i administratës i ka
U infektuan nga koronavirusi, 90% e bluzave të bardha fitojnë betejën Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka dhënë sot lajmin e mirë se 1 mjeke dhe 2 infermierë janë shëruar. Sip
Shkuan në spital për zemrën: Gruaja rezulton me COVID-19, në karantinë stafi mjekësor në Elbasan Dy raste me COVID-19 janë konfirmuar ditën e djeshme në Elbasan. Ata janë një çift bashkëshortësh dhe burri 62 vjeç i
Dortmundi punëson stafin në rrjetin gjerman të supermarketeve Borussia e Dortmundit ka gjetur një zgjidhje ideale për të mos shkurtuar pagat e punonjësve të dyqaneve të klubit apo të
Edhe Roma e gjen zgjidhjen, futbollistët dhe stafi teknik heqin dorë nga 4 paga mujore Ndërkohë që në Itali nuk ka ende një vendim në lidhje me ndërprerjen e pagave të futbollistëve, një tjetër klub e ka gje
Stafi i zhgënyer: Ellen DeGeneres s'është aq e mirë sa duket Nikkie Tutorials, grimierja dhe YouTuber-ja që u intervistua nga Ellen pak muaj më parë, tha për një revistë hollandeze
Jo vetëm mjekët dhe infermierët, edhe stafin mbështetës do të marrë pagë shtesë në Kosovë Qeveria në detyrë e Kosovës, në mbledhjen e mbajtur mbrëmjen e së premtes, ka miratuar vendimin për ndryshimin dhe plotë
Rasti i parë në Mallakastër: Infektohet infermierja, i gjithë stafi në karantinë Shënohet sot rasti i parë në Mallakastër. Mësohet se një infermiere e Qendrës Shëndetësore Aranitas ka rezultuar pozitiv
Manchester United refuzon paketën e qeverisë, vazhdon të paguaj stafin Man United kaa vendosur mos zgjedhë rrugën e Liverpool dhe disa klubeve të tjera në Premier League. Para disa ditësh,
Pas Juventusit edhe Interi pranon uljen e pagave Pas vendimit që morën lojtarët e Juventusit dhe stafi për të ulur pagat për shkak të krizës nga koronavirusi edhe te Int
Me urgjencë për të luftuar Covid-19, shpërthen në flakë avioni me stafin mjekësor në bord Teksa koronavirusi po merr mijëra jetë çdo ditë që kalon, edhe ngjarje të tjera të dhimbshme vazhdojnë të ndodhin nëpër
Klubi më i "pushtuar" nga koronavirusi del nga karantina Klubi spanjoll i futbolli, Valencia, ishte ekipi më i prekur nga koronavirusi. Media spanjolle bënë me dije se 25% e sta