999 rezultate për

stafi

I kërkuan të vinte maskën, klienti bën gjëmën brenda marketit (VIDEO) Stafi i një supermarket në Angli ka mbetur i shokuar kur një person u çmend pasi iu kërkua të vinte maskën. Ngjarja n
"Të gjithë presin të komentojnë disa humbje", Agnelli mbron Pirlon: E gjithë bota do na godasë Andrea Pirlo e ka nisur karrierën e tij si trajner me një përgjegjësi mjaft të madhe, teksa ka pranuar të marrë drejtimi
Anëtari i stafit me COVID-19, komisioneri Oliver Varhelyi karantinohet në banesë Komisioneri për Zgjerimin e BE, Oliver Varhelyi është karantinuar në shtëpi, pasi një anëtar i stafit të tij u testua po
U infektua gjithë stafi, mbyllet qendra shëndetësore në Elbasan ISHP ka vendosur të mbyllë një qendër shëndetësore në Elbasan për shkak se stafi mjekësor rezulton i infektuar me korona
Shkodran Mustafi drejt Serie A, mund të bashkohet me Rrahmanin ose Muriqin E ardhmja e Shkodran Mustafit mund të jetë Serie A pasi lojtari ka vetëm edhe një vit kontratë me skuadrën e Arsenalit.
Napoli i fiksuar me shqiptarët, kërkon mbrojtësin për të zëvendësuar Koulibaly Të Napoli duket se “kanë rënë në dashuri”, me futbollistët shqiptarë. Pas Hysajt dhe Rrahmanit, të kaltërit e drejtua
Infektohet me COVID-19 drejtoresha e kopshtit në Elbasan, karantinohet stafi Ditën e sotme, 5 persona rezultuan të infektuar me COVID-19 në Elbasan. Një nga të infektuarit mësohet se është drejt
Mbyllet Kirurgjia në Gjirkastër, dyshohet se stafi është infektuar me koronavirus Kirurgjia e Spitalit Rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër, është mbyllur ditën e sotme pasi dyshohet se infermieret e s
ZYRTARE/ Juventusi kompleton stafin teknik të Pirlos Andrea Pirlo te Juventusi tashmë do të punojë me Igor Tudor si asisten menaxher i tij dhe Roberto Baronio bashkëpunëtor
Nesta, emri i ri që mund ti bashkohet stafit të Pirlos te Juventusi Pas Igor Tudor një tjetër emër i njohur po lakohet për t’iu bashkuar Andrea Pirlos në stolin e Juventusit. Emri më i
Infektohet stafi, mbyllet pediatria në Elbasan Pediatria në Elbasan është mbyllur pasi kanë dalë pozitive me koronavirus dy sanitare. Si pasojë, pavioni i ri Covid
Përforcohet stafi i Pirlos, afrohet një tjetër ish-futbollist Ish-mbrojtësi i Juventusit, Igor Tudor pritet të bashkohet me stafin e Andrea Pirlo i cili po përgatitet për sezonin e r
Mjekja gjinekologe del pozitive me covid-19, mbyllet materniteti në Lushnje Një mjeke gjinekologe në maternitetit e Lushnjës, "Ihsan Çabej" ka rezultuar pozitive me koronavirus. Menjëherë pas r
Stafi i Kukësit i plotë, ish-ndihmësi i Shkëmbit bëhet me ekip të ri Iris Selimi, i cili ka qenë pjesë e Skënderbeut në të shkuarën dhe më pas ka bashkëpunuar me Bledi Shkëmbin te Liria e P
Olsi Rama: Ju tregoi ç’ndodhi në "prapaskenë", Sormani kapiten që lë anijen të mbytet Ditët e fundit te Partizani nuk kanë qenë aspak të qeta. Fillimisht u mësua për pesë lojtarë të infektuar e Covid-19, pa
I paraburgosuri vari veten te 313-a, nisin hetimet ndaj stafit Gjykata e Tiranës ka kërkuar hetim të stafit të paraburgimit te 313-a, pas vetëvrasjes që kreu disa muaj më parë shtetas
Prishtina konfirmon sulmin e policëve ndaj stafit dhe futbollistëve, paralajmëron tërheqjen nga garat (VIDEO) Klubi më i madh në Kosovë, Prishtina ka reaguar pas tensioneve dhe skandalit në ndeshjen me Gjilanin. Prishtina është
Goditja me takë në fytyrë e Vardy ndaj Mustafit, këto janë pasojat e frikshme (FOTO LAJM) Mbrëmë Arsenal barazoi 1:1 me Leicesterin. Kjo ndeshje u luajt në kuadër të Premier Ligës. Një nga momentet më intere
Pacientët me Covid-19 të pakënaqur me stafin shëndetësor në QKUK Pacientë të shtrirë me Covid-19 në Qendrën Klinike Universitare, po shprehen të pakënaqur me trajtimin që po u bëhet dit
Pacienti me koronavirus i shtrirë në Infektiv: Kujdesuni për familjet Një pacientë i infektuar me koronavirus i shtrirë në Klinikën Infektive në QKUK, ka kërkuar nga qytetarët që t’i respekt