999 rezultate për

stafi

Napoli i fiksuar me shqiptarët, kërkon mbrojtësin për të zëvendësuar Koulibaly Të Napoli duket se “kanë rënë në dashuri”, me futbollistët shqiptarë. Pas Hysajt dhe Rrahmanit, të kaltërit e drejtua
Infektohet me COVID-19 drejtoresha e kopshtit në Elbasan, karantinohet stafi Ditën e sotme, 5 persona rezultuan të infektuar me COVID-19 në Elbasan. Një nga të infektuarit mësohet se është drejt
Mbyllet Kirurgjia në Gjirkastër, dyshohet se stafi është infektuar me koronavirus Kirurgjia e Spitalit Rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër, është mbyllur ditën e sotme pasi dyshohet se infermieret e s
ZYRTARE/ Juventusi kompleton stafin teknik të Pirlos Andrea Pirlo te Juventusi tashmë do të punojë me Igor Tudor si asisten menaxher i tij dhe Roberto Baronio bashkëpunëtor
Nesta, emri i ri që mund ti bashkohet stafit të Pirlos te Juventusi Pas Igor Tudor një tjetër emër i njohur po lakohet për t’iu bashkuar Andrea Pirlos në stolin e Juventusit. Emri më i
Infektohet stafi, mbyllet pediatria në Elbasan Pediatria në Elbasan është mbyllur pasi kanë dalë pozitive me koronavirus dy sanitare. Si pasojë, pavioni i ri Covid
Përforcohet stafi i Pirlos, afrohet një tjetër ish-futbollist Ish-mbrojtësi i Juventusit, Igor Tudor pritet të bashkohet me stafin e Andrea Pirlo i cili po përgatitet për sezonin e r
Mjekja gjinekologe del pozitive me covid-19, mbyllet materniteti në Lushnje Një mjeke gjinekologe në maternitetit e Lushnjës, "Ihsan Çabej" ka rezultuar pozitive me koronavirus. Menjëherë pas r
Stafi i Kukësit i plotë, ish-ndihmësi i Shkëmbit bëhet me ekip të ri Iris Selimi, i cili ka qenë pjesë e Skënderbeut në të shkuarën dhe më pas ka bashkëpunuar me Bledi Shkëmbin te Liria e P
Olsi Rama: Ju tregoi ç’ndodhi në "prapaskenë", Sormani kapiten që lë anijen të mbytet Ditët e fundit te Partizani nuk kanë qenë aspak të qeta. Fillimisht u mësua për pesë lojtarë të infektuar e Covid-19, pa
I paraburgosuri vari veten te 313-a, nisin hetimet ndaj stafit Gjykata e Tiranës ka kërkuar hetim të stafit të paraburgimit te 313-a, pas vetëvrasjes që kreu disa muaj më parë shtetas
Prishtina konfirmon sulmin e policëve ndaj stafit dhe futbollistëve, paralajmëron tërheqjen nga garat (VIDEO) Klubi më i madh në Kosovë, Prishtina ka reaguar pas tensioneve dhe skandalit në ndeshjen me Gjilanin. Prishtina është
Goditja me takë në fytyrë e Vardy ndaj Mustafit, këto janë pasojat e frikshme (FOTO LAJM) Mbrëmë Arsenal barazoi 1:1 me Leicesterin. Kjo ndeshje u luajt në kuadër të Premier Ligës. Një nga momentet më intere
Pacientët me Covid-19 të pakënaqur me stafin shëndetësor në QKUK Pacientë të shtrirë me Covid-19 në Qendrën Klinike Universitare, po shprehen të pakënaqur me trajtimin që po u bëhet dit
Pacienti me koronavirus i shtrirë në Infektiv: Kujdesuni për familjet Një pacientë i infektuar me koronavirus i shtrirë në Klinikën Infektive në QKUK, ka kërkuar nga qytetarët që t’i respekt
Shisnin çanta joorigjinale, ish-stafi i markës luksoze Hermes në gjyq Një pjesë e ish-stafit të markës luksoze Hermès ka dalë në gjyq, pasi akuzohet për shitje të çantave joorigjinale, përfs
"Koronavirusi prek stafin e Ramës, po mbahet fshehur" Bardh Spahia ka denoncuar sot se edhe në Kryeministri ka raste me covid, por sipas tij ato fshihen nga qeveria. “28 n
Edukatorja e infektuar me COVID-19, zbulohet pse u mbyll kopshti në Tiranë "Gjatë ditës së sotme kemi pezulluar shërbimin për 14 ditë që gjithë stafi të hetohet për çerdhen. Do zbatojmë gjithë pr
Në Angli ndërtohet monumenti me vlerë 3,2 milionë paundë në nder të stafit mjekësor Një monument me vlerë £3.2milionë në nder të anëtarëve të stafit mjekësor që humbën jetën në krye të detyrës për shkak t
Ekipi i Bologna ndërpret stërvitjen, pjestari i stafit dyshohet për koronavirus Një rast “i dyshimtë me koronavirus” në stafin e Bologna ka bërë që të ndërpritet urgjentisht stërvitja. Vetë klubi ka d