999 rezultate për

stafeten

Rama: E kam mbajtur në distancë Lali Erin, ishallah s' ma ka lënë mua stafetën Ditën e djeshme, kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj, rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit. Lidhur me këtë lajm, ka r
Marku dorëzon postin: Jam e gëzuar t'i le stafetën ish-shokut të klasës Ditën e djeshme, Olsian Çela u mori postin e Prokurorit të Përgjithshëm, status ky për plot 7 vite. Ditën e sotme Art
"The Voice Kids", kush ja merr stafetën Ledion Liços Një nga spektaklet më të ndjekura të zbulimit të talenteve të këngës në Shqipëri, “The Voice Kids”, do të vijë në edicio
Edi Manushi tregon LIVE se do të largohet nga moderimi i Procesi Sportiv Sezoni i ri televiziv duket se do të sjellë shumë ndryshime në ekranin e “Top Channel”. Pas lajmit se Juli Krisafi nu
Pas lajmit të shtatzanisë, e dashura e Mozzik i hyn muzikës? Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Nishani dorëzon detyrën dhe lë Presidencën pas 4 viteve (VIDEO) Pas betimit të Ilir Metes si Presidenti i ri i vendit, Bujar Nishani qe ishte ne krye te shtetit shqiptar për 4 vitet qe
Manjani ia kalon stafetën Prokurorisë për "Escobarin shqiptar" Pas lajmit për arratisjen e Klemend Balilit, ku edhe familjarët dhe fqinjët deklaruan se nuk dinin për fatin e tij, mini
Bukuri pa bisturi, Mihrija i merr stafetën Bleonës Ndonëse vitet kalojnë, këngëtarja nga Kosova Mihrije Braha mbetet sërish në formë të shkëlqyer. Ne ende nuk dimë sekreti
Sir Alex i le stafetën Guardiolës? Sa më shumë afron merkatoja dimërore aq më shumë shrohen zërat e largimeve apo afrimeve të futbollistëve në të gjithë Eu
Xhamajkanët me rekord fitojnë në 4x100 metra Xhamajkanë, në garën e sontme në stafetën 4x100 metra kanë treguar se praktikisht në shtigjet e shkurtëra në atletikë ja
Xhamajka fiton stafetën me rekord botëror Usain Bolt hyri në cak duke i ndihmuar Xhamajkës të regjistron rekord të ri botëror prej 37.04 sekondash në stafetën 4x1