999 rezultate për

stadiumu

Ndryshon orari i ndeshjes Kukësi-Laçi, shkaku i errësirës Ditën e mërkurë është parashikuar të luhet ndeshja mes Kukësit dhe Laçit ,e vlefshme për Kupën e Shqipërisë. Ora e