999 rezultate për

stadiumit

Tërmeti dhe era e fortë shkaktojnë dëmtime në stadiumin Air Albania (VIDEO) Era e fortë e disa ditëve më parë, por edhe tërmeti kanë shkaktuar disa dëmtime në fasadën e stadiumit të ri kombëtar, “
Brenda stadiumit të dytë më të madh në Gjermani: Kjo është shtëpia e Hertha Berlinit (FOTO LAJM) Stadiumi Olimpik i Berlinit është stadiumi i dytë më i madh në Gjermani Atmosfera brenda stadiumit është e jashtëzako
Tifozët hodhën topa në fushë, Barcelona dënohet me gjobë dhe paralajmërohet me mbyllje të stadiumit Barcelona është gjobitur me 1.500 euro dhe është paralajmëruar për mbylljen të stadiumit nga Komiteti i Konkurrencës.
Nis montimi i tribunave, shikoni pamjen që ka marrë stadiumi i Partizanit (FOTO LAJM) Vijojnë me rritmë të shpejta, punimet për ndërtimin e stadiumit të ri të Partizanit, i cili dalëngadalë po merr formë.
Olsi Rama debat me Enea Jorgjin, shikoni çfarë ndodh në tunelin e stadiumit (VIDEO) Tirana ka fituar derbin me Partizanin me rezultatin 1-2, në minutat e fundit pas shumë vitesh. Në fund të takimit, ku
Derbi i Kryeqytetit, pamje brenda stadiumit, kontrolle me qen nga policia (VIDEO) Masat e sigurisë të policisë janë të shtuara krahasuar me një ndeshje normale të kampionatit shqiptar, për derbin Partiz
Dita e derbit, bllokohen rrugët e Tiranës, policia e kryeqytetit zbardh planin e masave Policia e Tiranës nëpërmjet një njoftimi publik, ka bërë të ditura masat që ka marrë në lidhje me derbin e kryeqytetit P
Tifozët e Arsenal të pakënaqur me skuadrën, nuk mbushet as gjysma e stadiumit Pavarësisht që ndeshja me Eintrachtin e Frankfurtit, cilësohet si sfida më e rëndësishme e grupit, kjo nuk i ka joshur t
Klubi i madh grek hap dyert e stadiumit: Mbledh ndihma për Shqipërinë Nuk janë të pakta organizatat që i kanë ardhur në ndihmë Shqipërisë për të ndihmuar sadopak të prekurit nga tërmeti.
Klubi i Tiranës hap dyert e stadiumit "Selman Stërmasi" për njerëzit e prekur nga tërmeti Situata alarmante që ka përfshirë Shqipërinë dhe konkretisht qarkun e Durrësit ka bërë bashkë klubet shqiptare të futbol
Ramush Haradinaj zbulon emrin e stadiumit kombëtar të Kosovës Futbolli kosovar ka pësuar një rritje fantastike në vitet e fundit. Diçka e cila konfirmohet edhe te përfaqësuesja "Dard
Stadiumi gjëmoi "Rama ik", aktivisti zbulon si u soll kryeministri gjatë thirrjeve Aktivisti Aulon Kalaja i ftuar mbrëmjen e sotme foli për momentin e befasues me të cilin u përball kryeministri Edi Rama
Inagurimi i stadiumit kombëtar, Duka falenderon Ceferin dhe homologët për pjesëmarrjen Kombëtarja shqiptare ka tashmë "shtëpinë e re". Ditën e djeshme është inaguaruar stadiumi i ndërtuar në gërmadhat e impi
Policia nxjerr jashtë stadiumit këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Policia e Kosovës nuk e ka lejuar hyrjen në stadium të këngëtarit të njohur, Noga. Noga është nxjerrë jashtë nga stadium
Stadium i ri avazi i vjetër, stola të thyer në "Air Albania" (FOTO LAJM) Jo çdo gjë shkoi sic pritej në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës e cila inaguroi edhe stadiumin "Air Albania", shkrua
EMRI/ Plas sherri pranë stadiumit, plagoset 45-vjeçari Një 45-vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e një sherri që ka ndodhur në Elbasan pranë stadiumit "Elbasan Arena". S
Çfarë po ndodh te stadiumi, tifozët me aftësi ndryshe nuk po munden të hyjnë E teksa të gjithë po presim me padurim ndeshjen e sotme me Francën, jashtë stadiumit persona të shumtë me aftësi ndryshe
Presidenti i UEFA-s, Ceferin dhe kreu i FSHF, Armand Duka vizitojnë "Muzeun e Stadiumit" (VIDEO) Në prag të ndeshjes Shqipëri-Francë, Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar disa aktivitete. Aleksander Ceferin
Plisat i vënë flakën, dhurojnë spektakël në rrugën drejt stadiumit (VIDEO) Plisat janë nisur drejt stadiumit duke dhuruar spektakël me fishekëzjarre. Me sa duket tifogrupi ka menduar t'i ndezë
Tifozat "Kuq e Zi" nisen drejt stadiumit, super atmosferë (VIDEO) Nuk ka se si të mungojnë tfozët Kuq e Zi në një ndeshje kaq të rëndëshishmë si ajo ndaj Francës sonte mbrëma. Me broh