999 rezultate për

stadiumin

Merr fund pritja, Milani dhe Interi me stadium të ri Dy skuadrat e Milanos Interi dhe Milani janë një hap larg marrëveshjes për stadiumin e ri. Mitiku "San Siro" me shumë
Blerja më e re çon në "peshë" stadiumin, Tottenham kalon në epërsi ndaj City-t (VIDEO) Tottenham ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën e 63' të ndeshjes. Menjëherë pas daljes më të kuq të mbrojtë
Stadiumi i ri, zbulohet shifra që FSHF do për një ndeshje Pas derbit të kryeqytetit, stadiumi i ri kombëtar do të hapë dyert edhe për ndeshjen mes Kukësit dhe Partizanit. Një
Zalla: Mision i mirë dhe dështim i pastër, paguan lekë për të mbushur stadiumin Në një prononcim për emisionin “Pressing”, Lirim Zalla, moderatori dhe gazetari i njohur thotë mendimin e tij në lidhje
Tërmeti dhe era e fortë shkaktojnë dëmtime në stadiumin Air Albania (VIDEO) Era e fortë e disa ditëve më parë, por edhe tërmeti kanë shkaktuar disa dëmtime në fasadën e stadiumit të ri kombëtar, “
Vijojnë punimet, Partizani publikon ecurinë e punimeve në stadiumin e ri (FOTO LAJM) Partizani së shpejti do të ketë stadiumin e tij, teksa vazhdojnë punimet për përfundimin e shtëpisë së re. Ditën e so
"Shkërrmoqet" Milani, Atalanta shënon të katërtin (VIDEO) Atalanta është duke shkatërruar Milanin në Bargamo. Pas golve të Gomez, Pasalic dhe Ilicic është sërish ky i fundit
Si u gjet kanabis në stadiumin më modern në Europë Tottenham investoi te ndërtimi i një stadiumi modern dhe 3 prillin e këtij viti u bë inaugurimi i tij. "Tottenham Hotspu
DETAJE/ "El Clasicco" do të blindohet nga 4000 agjentë Bota e futbollit sot ka vëmendjen tek “El Clasico” e famshme që zhvillohet në "Camp Nou", mes Barcelonës e Real Madridit
Hodhi fishekzjarre në derbin Partizani - Tirana, policia arreston tifozin Një tifoz ka përfunduar në prangat e policisë pasi hodhi fishekzjarrë në stadiumin "ir Albania" gjatë derbit Partizani-T
Derbi kryeqytetas, Sejdini: E fiton kush do ketë nervozizëm më pak (VIDEO) E gjithë vëmendja e javës së 15-të të Superiores është përqendruar te derbi kryeqytetas Partizani-Tirana. Ish mbroj
Jemi në javën e derbit, Tirana-Partizani ende pa stadium Një derbi, 1000 pikëpyetje. Ky është përshkrimi më i mirë që mund ti bëhet ndeshjes kryesore të futbollit në Shqipëri ku
Ndeshja e rradhës, Joshua zgjedh stadiumin e Tottenhamit Anthony Joshua pritet ta zhvillojë meçin e radhës në atdheun e vet, në stadiumin e ri të Tottenhamit, në muajin maj.
Presidenti i Fiorentinës ngushëllon shqiptarët për tërmetin përmes Albeu.com (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit ishte shkatërrimtar për Shqipërinë. Solidariteti nga shumë vende, organizata dhe persona me influ
Ndeshje e rëndësishme, mijëra tifozë të Frankfurtit nuk lejohen të hyjnë në stadiumin e Arsenalit Frankfurti sonte do të jetë mysafir i Arsenalit në kuadër të Ligës së Evropës, në ndeshjen më të rëndëisshme deri tani p
Zbulohet shifra e majme që duhet të paguajnë ekipet shqiptare për të luajtur një ndeshje në stadiumin e ri Të luhet një ndeshje e kampionatit shqiptar në impiantin e ri “Air Albania”, duhet që si Tirana dhe Partizani dhe çdo sk
"Derbi i kryeqytetit është më i bukuri në botë", Demi dhe Halili: Të zhvillohet në stadiumin "Air Albania" Partizani dhe Tirana do të përballen së bashku në javën e 14-të të Kategorisë Superiore, në derbin e zjarrtë të kryeqyte
Klopp tregon stadiumin që e ka makth Jurgen Klopp ka zbuluar se kush është stadiumi që ai urren më së shumti të luajë. Në fakt, trajneri i Liverpool u pye
"Kemi stadiumin më të bukur në Ballkan, vetëm muzika më lart se futbolli" Armand Duka, i ftuar në emisionin “Pressing” në ABC News, të drejtuar nga Gerti Çarçani dhe Einxhel Shkira, ka rezerva p
76-vjeç e mbuluar me flamur, kush është gjyshja e mbrojtësit që “kalli” stadiumin (FOTO LAJM) Kombëtarja Shqiptare e Futbollit mbrëmë luajti kundër Kampionëve të Botës, ndeshje të cilën e humbi me rezultatin 0-2.